Як перенести закладки з одного браузера в інший

Вітаю вас, дорогі читачі! Сьогодні я розповім, як перенести закладки з одного браузера в інший.

Часто буває, що ви довго-довго користувалися одним браузером, потім зрозуміли, що вам в ньому чогось не вистачає і вирішили поміняти браузер на якийсь інший, більш швидкий і зручний. Але що ж робити, адже в старому браузері у вас залишилося чимало налаштувань і закладок, а в новому все доведеться налаштовувати заново. У цій ситуації потрібно сміливо міняти браузер, а потім просто перенести закладки з одного браузера в інший. А в цій статті я розповім, як це зробити.

Як перенести закладки з одного браузера в інший?

Відразу скажу, що вручну закладки переміщати можна, але це вкрай незручно, тому що алгоритм дій безпосередньо залежить від того, який браузер і на який ви будете міняти. Потрібно знайти папку, де зберігаються файли старого браузера, знайти там закладки, скопіювати їх, потім знайти папку нового браузера, де повинні зберігатися закладки від нього, і перемістити всі туди.

Це дуже довго і нудно, тому я представляю вашій увазі спеціальну програму, яка все зробить за вас – Transmute. Вам достатньо завантажити і встановити програму, зробити все за інструкцією і далі, при бажанні, видалити програму з комп’ютера, як ніби її ніколи і не було. Все це займе набагато менше часу, ніж возитися з закладками вручну.

Сподіваюся, я вас переконав. Тепер приступаємо до установки програми!

Transmute – програма для перенесення закладок з одного браузера в інший.

Отже, скачати програму можна безкоштовно з офіційного сайту, клікнувши по кнопці, зазначеної на зображенні нижче:

Відкриється нова сторінка, в якій знову натисніть на кнопку, зазначеної на зображенні нижче:

Як тільки програма скочується, розпакуйте її за допомогою будь-якого архіватора, наприклад WinRAR. В архіві є два файли, нам потрібно запустити файл «TransmuteSetup.msi». Відкриється майстер установки програми, просто постійно з усім погоджуйтеся, і програма встановиться без будь-яких проблем.

Коли програма встановиться, відкрийте робочий стіл і запустіть програму за допомогою щойно створеного ярлика. Вікно програми виглядає так:

Зараз програма англійською, але мова можна поміняти. Для цього в меню, яке знаходиться в правому верхньому куті, клацніть по «Language» і виберіть «російський»:

З російська версією повинно бути все набагато простіше.

У першому списку, що випадає, який знаходиться на панелі «Джерело», треба вибрати той браузер, з якого ви будете імпортувати закладки. У мене там стоїть браузер Google Chrome, тобто я в результаті буду переносити закладки з Google Chrome.

У другому випадаючому списку, який знаходиться на панелі «Мета», треба вибрати той браузер, в який ви будете переносити закладки з першого браузера. Тобто я перенесу всі закладки з Google Chrome в Mozilla Firefox.

Як тільки ви вибрали ці браузери, тиснемо на кнопку «Старт»:

Далі все закладки будуть перенесені. Все, тепер, при бажанні, програму без проблем можна видалити, адже закладки вже перенесені.

Ссылка на основную публикацию