Як перенести Windows 7 на інший комп’ютер

При купівлі нового ПК користувачі часто задають питання, як перенести Windows 7 на інший комп’ютер. Це дуже актуально, адже дуже не хочеться позбавити себе всіх встановлених програм, облікових записів і особистих файлів. Основну можливість здійснити дану операцію допоможе системна утиліта sysprep. Вона допоможе підготувати образ всієї системи для перенесення на новий ПК. .
Щоб все вийшло, бажано робити перенос на сумісну архітектуру. Тобто перенести Windows з платформи AMD на Intel і навпаки може і не вийти. Затіявши таки перенесення, бажано створити резервний образ своєї системи, щоб в разі невдалого перенесення мати можливість відновитися з нього. Перед створенням образу потрібно видалити всі емулятори віртуального жорсткого диска (UltraISO, DAEMON Tools і ін.)
Для початку в командному рядку потрібно запустити команду slmgr / dlv

Після цього відкриється вікно, де можна побачити кількість переносів Windows на інші ПК. 

Наступним кроком потрібно ввести команду C: \ Windows \ System32 \ Sysprep \ Sysprep.exe. Дана команда відкриє системну утиліту Sysprep, яка почне готувати Windows 7 до «депортації» на нове залізо. 

Виставити необхідно все в точності як на скріншоті зверху. 
Необхідно перевести систему в режим OOBE, що забезпечить активацію режиму перенесення при наступному запуску системи вже на новому обладнанні. 
Потрібно поставити відмітку в полі «Підготовка до використання». Це означає, що з системи буде видалена вся інформація, яку утиліта не буде використовувати для копіювання, а саме (відомості про активацію, ідентифікатори безпеки). Всі програми повинні перенестися в повному обсязі. Далі на екрані з’явиться вікно, в якому буде відображатися процес підготовки Windows 7 для перенесення на новий комп’ютер. Дана операція триватиме кілька хвилин, після чого ПК вимкнеться. 
Наступним кроком потрібно вийняти жорсткий диск зі свого старого ПК, акуратно демонтувавши його. Після того, як диск буде закріплений і приєднаний до нового комп’ютера, ПК необхідно включити. Після цього Windows 7 почне оновлювати конфігурації реєстру та запускати служби. Якщо вилізла помилка, то необхідно перезавантажити ПК, щоб настройка запустилася заново. Як правило, помилки виникають у разі, якщо в операційній системі, яку потрібно перенести, залишилися програми емулятори або антивіруси. Якщо все нормально, система почне установку пристроїв і застосує параметри конфігурації. 
Далі піде звичайна перезавантаження і настройка параметрів облікового запису. Тут дуже важливо ввести нове ім’я користувача. Наприклад, на старому ПК було ім’я Sergey. Щоб уникнути конфлікту в системі при перенесенні, потрібно ввести будь-яке інше ім’я, тому що дана обліковий запис буде тимчасовою. Далі стандартні операції по налаштуванню системи – пароль, часовий пояс, прийняти умови ліцензії. У вікні “настройка Windows»Вибрати пункт«відкласти рішення». При першому завантаженні система запропонувати запуститися з декількох облікових записів. Якщо на старому ПК було, наприклад, дві облікові записи, то Windows запропонувати запустити з трьох, включаючи нову, яка була створена в попередньому пункті. Після завантаження цей обліковий запис можна видалити.

Ссылка на основную публикацию