Як перенести музику з айфона і Айпад на комп’ютер

Всім привіт, шановні читачі, в даній статті я розповім вам – як можна просто перенести музику, і інші файли, з вашого айфона або Айпад на персональних комп’ютер під управлінням операційних систем Windows або OS X. Скидати музику ми будемо за допомогою спеціального програмного забезпечення під назвою iExplorer.

На жаль після виходу нової версії програми від компанії Apple – iTunes, безпосередньо експортувати музику з медіатеки неможливо. Залишається тільки, для цих цілей, використовувати додаткове програмне забезпечення.

iExplorer – програмне забезпечення яке дозволить управляти файлами на вашому айфоне або Айпад усіма що зберігаються на них файлами, такими як: музика, фото, відео і т.д. Скидати музику ми будемо саме за допомогою даної програми. Програма є платною, але ви можете використовувати її в демо режимі, для наших цілей він цілком підійде.

Нижче я приведу конкретну покрокову інструкцію для передачі музики з iPhone або iPad на ваш персональний комп’ютер: під Windows або OS X.

установка програми

Насамперед, перед тим як ми приступимо до завантаження музики на комп’ютер, нам потрібно встановити спеціальне програмне забезпечення – програму iExplorer. Для завантаження та встановлення даного інструменту на комп’ютер Windows і OS X, зробіть наступні дії:

  1. Насамперед вам потрібно встановити це програмне забезпечення. Перейдіть на сайт – – та натисніть на кнопку “Download”. Програма доступна для операційних систем Windows і OS X, після натискання кнопки, сайт автоматично визначить вашу операційну систему, щоб ви змогли завантажити потрібну для вашого комп’ютера версію;
  2. Після того як буде завантажена програма, вам потрібно буде її встановити, для цього запустити скачаний, на попередньому кроці, файл і дотримуйтесь інструкції;
  3. Після установки програми, запустіть її. Вам запропонують ввести код активації програми. Якщо коду у вас немає, то виберіть пункт “Continue in Demo Mode” і запустіть демо версію даного програмного забезпечення.

Після всіх вищеописаних дій, переходимо до передачі музики з айфона або Айпад на ваш персональний комп’ютер.

передача музики

Для того щоб передати музику з пристрою – айфона або Айпад, виконайте наступні кроки:

  1. У програмі iExplorer в бічному меню, в поле з назвою вашого пристрою, виберіть пункт Media Library. У цьому списку виберіть пункт “Music”. Цією дією ви відкриєте список всіх музичних файлів, що зберігаються на вашому iPhone або iPad. Після цієї операції музика буде доступна для різних дій: переміщення, копіювання, видалення і експорту (передачі файлів на ваш персональний комп’ютер) музики;
  2. Виберіть необхідну музику в списку і натисніть праву кнопку миші;
  3. У меню, вам потрібно вибрати пункт “Export Selected Track to Folder” (експортувати трек в зазначену папку на комп’ютері);
  4. Після цього виберіть ту папку в яку ви хочете зберегти обрану композицію і натисніть кнопку “OK”;
  5. Після певної кількості часу обрана вами композиція буде збережена в зазначену вам папку на комп’ютері Windows або OS X;
  6. Якщо ви хочете експортувати не одну композицію, з вашого пристрою, за один раз, а відразу декілька, то вибирайте потрібні вам пісні при цьому затиснувши клавішу CTRL.

На сьогодні у мене все, ось такий спосіб скинути музику на ваш персональний комп’ютер. Якщо залишилися питання або зауваження, що стосуються даної теми, то можете задати їх у коментарях, за допомогою форми розташованої нижче. Також, ви можете поділитися даної, корисною статтею, в своїх профілях соціальних мереж. До зустрічі.

Ссылка на основную публикацию