Як перенести контакти з сім-карти на телефон Андроїд?

Якщо в кнопкових телефонах контакти зберігалися в пам’яті сім-карти, то на сучасних смартфонах користувач може вибрати не лише сім-карту, а й аккаунт – зазвичай це облікового запису Google. Чим зручніше зберігати контакти в пам’ять аккаунта? Повірте, причин багато: можливість додавання контакту особистого фото, установка будь-якого рингтон на дзвінок певного контакту, можливість швидкого відновлення даних і т.д. Крім того, наскільки нам відомо, при заміні сім-карти контакти не відновлюються, відновлюються вони тільки при заяві про втрату сім-карти. Коротше кажучи, причини використання облікового запису в наявності. Але от питання: що робити, якщо всі або більша частина контактів збережена в пам’яті сім-карти? Просто перенесіть їх в обліковий запис.

Як скопіювати контакти з сім-карти на Андроїд?

Тут нам допоможе смартфон Xiaomi – на ньому ми і покажемо вам приклад.

Спочатку потрібно відкрити розділ з контактами. Зробити це можете, наприклад, зайшовши в додаток «Телефон».

Тут виберіть «Контакти».

Перед собою ви побачите список контактів. У правому верхньому куті є кнопка у вигляді трьох точок, натисніть на неї. Вона не на всіх пристроях знаходиться в правому верхньому куті, так що будьте уважні.

Далі з’являється меню, в ньому знаходите пункт «Імпорт і експорт», натискаєте.

На новій сторінці ви бачите ще одне меню, тут необхідно тапнуть по рядку «Імпорт з SIM карти».

При цьому може відкритися вибір акаунтів, якщо на смартфоні їх використовується декілька. В даному прикладі це Mi аккаунт і облікового запису Google. Вибираєте другий варіант. Якщо вибору немає, значить, автоматично обраний єдиний наявний обліковий запис. І це необов’язково обліковий запис Гугла – не заплутатися.

Бачите список контактів для імпорту з сім-карти, їх може бути дуже багато. Вам необхідно або вибрати все, або якісь окремі контакти – це ви вирішуєте самі. Коли вибір зроблений (проставлені галочки), натисніть «Імпорт».

Якщо все зроблено вірно, ви побачите відповідне повідомлення.

Аналогічним чином перенесення контактів працює на більшості інших смартфонів Android.

Ссылка на основную публикацию