Як перенести контакти з Андроїда на Андроїд

Після покупки нового апарату будь то телефон, планшет і т.д. завжди стоїть питання, як в найкоротші терміни перенести контактну інформацію зі старого агрегату на новий. Нижче ми розглянемо п’ять способів, як швидко перенести дані зі старого Андроїд пристрої на нове. Скористатися будь-яким із зазначених способів може практично кожен користувач, для цього не потрібно бути програмістом. Також не буде потрібно багато часу.

:

Перенесення за допомогою ПК

Для того щоб перенести контакти з одного Андроїд пристрою на інший вам знадобиться комп’ютер і кабель USB від старого устрою і нового, а також вам буде потрібно завантажити з просторів інтернету програму MOBILedit.

Першим етапом копіювання даних служить пошук, завантаження і установка програми MOBILedit. Після того як ви скачаєте потрібну програму її необхідно встановити в точності з вкладеною інструкцією. Для цього вам необхідно розпакувати архів, що скачав, натиснути на іконку установки і встановити програму. Після установки відкриваємо папку Crack (вона знаходиться в розпакувати скачав папці) і скопіювати всі файли в цій папці в місце, де знаходиться встановлена ​​програма MOBILedit. Після цього потрібно запустити цю програму і підключити через кабель USB старе пристрій.

Програма запропонує встановити драйвера для вашого пристрою, щоб прискорити процес пошуку потрібних драйверів ви можете вказати виробника вашого пристрою.

Після установки потрібних драйверів необхідно перейти у вкладку “Phone – Cable connection”. Якщо ваш пристрій запросить вибрати тип підключення, виберіть PC Sync. Якщо на вашому пристрої немає такого значення, необхідно вибрати тип підключення який буде відповідати синхронізації пристрою або ПК.

Наступний крок, це включення режиму відладки по USB.

Для цього вам необхідно зайти в налаштування пристрою і перейти у вкладку “Параметри розробника”, після чого поставити галочку навпроти слів “Налагодження USB”.

Якщо у вас версія Андроїда 4.2 вам доведеться зайти в налаштування пристрою, знайти вкладку “Система”, а в ній включити “Інформація про пристрій”. Далі вибираємо вкладку “Номер збірки” і ставимо галочку на “Налагодження по USB”

Після тога як розібралися з налагодженням, повертаємося в програму MOBILedit. У лівій частині програми знаходимо і вибираємо вкладку Phonebook. Після цього переходимо в експорт і вибираємо тип файлу csv, також вказуємо місце зберігання файлу. Довільно називаємо файл і зберігаємо його.

Тепер переносимо контакти з комп’ютера на новий пристрій. Для цього підключаємо до комп’ютера новий пристрій і в програмі MOBILedit вибираємо вкладку імпорт. Після цього знаходимо раніше збережений файл і вибираємо його.

Програма скопіює всі контакти, після чого її можна відключити і від’єднати пристрій від комп’ютера.

Перенесення даних без ПК

Якщо у вас немає доступу до персонального комп’ютера, є простий, але не такий швидкий спосіб копіювання контактів. Цей спосіб полягає в передачі контактів з одного пристрою на інший за коштами Bluetooth.

Для цього вам знадобиться включити Bluetooth на обох пристроях. Заходимо в налаштування пристрою, знаходимо пункт Bluetooth і на одному пристрої ставимо галочку навпроти слів “Бачимо для інших пристроїв”, а на іншому запускаємо пошук доступних пристроїв. Далі підключаємо один телефон до іншого за допомогою введення однакового пароля. На старому пристрої виберіть ті контакти, які необхідно перемістити і відправте їх по Bluetooth.

Облікового запису Google. Як з його допомогою перенести контакти

Зараз спостерігається підвищена тенденція використання функцій Google користувачами кишенькових пристроїв. Зараз практично у кожного є аккаунт Google, який синхронізований з телефоном або планшетом.

Для того щоб перенести контакти вам необхідно синхронізувати телефонну книгу і облікового запису Google. Також вам буде потрібно активувати Google диск для перенесення контактів на новий пристрій.

За допомогою персонального комп’ютера заходимо в акаунт Google, в лівій частині екрана знаходимо, що випадає “Gmail”, в меню вибираємо пункт “Контакти”. Далі в нижній частині екрана знаходимо пункт імпорту і вибираємо “Телефонна книга”. Після цього необхідно обов’язково поставити параметр vCard або CSV. Тепер контакти з аккаунта Gmail перенесені на ваш пристрій.

За допомогою Google диска можна з легкістю відновити контакти з загубленого або поламаного пристрої. Також без доступу до пристрою за допомогою персонального комп’ютера можна вносити зміни в телефонній книзі.

Яндекс диск і перенесення даних.

Черговий спосіб перенесення контактів з використанням інтернет ресурсів і пам’яті на них. У порівнянні з Google працювати з Яндекс диском складніше і заплутаніше тому доведеться повозиться трохи довше.

Для того щоб скористатися цим методом перенесення контактів, вам необхідно на старе пристрій скачати програму Яндекс.Переезд. Ця програма доступна для скачування на сайті Яндекса, а також в Google Play. На новий пристрій необхідно завантажити програму Яндекс.Діск, її теж необхідно встановити.

Вам необхідно на старому пристрої скопіювати потрібні контакти на Яндекс.Діск за допомогою програми Яндекс.Переезд. Далі необхідно на новому пристрої увійти в той же самий аккаунт Яндекс.Діск з якого ви входили у старому пристрої. Це важливий аспект, без якого виконати перенос не вдасться.

В Яндекс диску заходимо в Меню і знаходимо вкладку “настройки”. Слід зазначити, що на різних моделях пристроїв вони виглядають по-різному. У цьому пункті необхідно знайти “Переїзд з телефону на телефон”, натискаємо на цю функцію. Далі висвічується запит на введення пін-коду. Цей пін-код ви повинні були отримати трохи раніше. Після введення пін-коду буде запущений процес перенесення контактів, а по закінченню роботи програма видасть повідомлення про успішне перенесення даних, після чого його можна закрити.

Цей метод трохи складніше, але теж має право на існування.

Копіювання контактів за допомогою SD і Сім-карти.

Найпростіший і найстаріший спосіб перенесення контактів між двома телефонами – це перенесення через сім-карту. Цим методом користуються дуже рідко, так як він вимагає послідовної перестановки сім-карти і має обмеження на перенесення не більше 200 контактів за раз, після чого сім-карту необхідно очистити і продовжувати перенесення.

Так як цим методом можна перенести контакти не тільки з Андроїда на Андроїд але і на пристроях інших операційних систем, ми його розглянемо.

Для початку вам необхідно вставити сім-карту в старий телефон. Після чого зайти в телефонну книгу і скопіювати або перемістити потрібні контакти на сім-карту. Далі необхідно вилучити сім-карту зі старого апарату і встановити її на новий телефон. Після включення, зайти в телефонну книгу і скопіювати контакти з сім-карти на телефон. Ось і весь маневр. Але, якщо у вас контактів на старому телефоні більше ніж поміщається на сім-карту, вам доведеться проробляти всі маніпуляції кілька разів. У такому випадки після кожного копіювання контактів з сім-карти на телефон, сім-карту необхідно очищати.

Також можна перемістити контакти за допомогою SD карти (пристрій повинен підтримувати цю функцію).

Для початку необхідно вставити SD-карту в старий апарат і зберегти всі контакти на карту.

Далі переставляємо SD-карту на новий телефон і заходимо в телефонну книгу. Натискаємо на кнопку “Функції”, знаходимо пункт “Експорт контактів / Імпорт контактів” і натискаємо на нього. Вибираємо з SD-карти. Всі перенесення контактів завершено. Але нагадую, що дана функція повинна бути на обох пристроях, а вона є далеко не на кожному.

У наш час у всіх є телефон, всі номери знайомих і родичів зберігаються в його пам’яті. І часто після втрати або поломки люди кажуть, що їм не так важливий телефон як безповоротно втрачені контакти. Підводячи підсумок, хочеться відзначити, що завдяки інтернету можна зберігати свої контакти в “хмарі” або диску. Що значно спрощує як простий перенесення контактів з одного пристрою на інший, так і допоможе вам відновити і безпечно зберігати свої дані.

Ссылка на основную публикацию