Як перенести контакти з андроїд на айфон: виконай всього 2 кроки

В даний час випускаються смартфони, що працюють на різних ОС і при придбанні наступного пристрою з відмінною системою, перехід з Андроїд на iOS пов’язаний з певними труднощами. Кожен хоче заощадити час на копіювання інформації і стикається з завданням «як перенести контакти з андроїд на айфон», виключаючи копіювання в ручному режимі кожного імені і номера телефону. Сьогодні для вас покажемо, як це виконати простіше і без зусиль.

Для перенесення записів телефонних номерів не потрібна установка сторонніх додатків, вся процедура виконується з використанням штатних програм. Отже, вам потрібні наступні компоненти: пристрій, що працює на Андроїд, Айфон, хмара Google Contacts і облікового запису Google. Якщо, використовуючи раніше смартфон або планшет на базі Андроїд, не вводилися і не створювалися акаунти Гугл, потрібно ввести дані вже існуючого або створити новий в будь-якому додатку: Диск, Gmail, Фото і т.д.

Етап 1 – Копіюємо інформацію про контакти зі смартфона в Google Contacts

В першу чергу необхідно виконати синхронізацію контактів з Google Contacts. Операція виконується через пункт «Налаштування», де слід знайти підпункт «Облікові записи»

Відкриваємо облікового запису Google. У разі його відсутності, додаємо його через функцію «Додати обліковий запис».

У новоствореному вікні відобразиться перелік доступних облікових записів Google. Виберіть один, який ви плануєте використовувати для синхронізації (в разі, якщо раніше ви використовували кілька акаунтів при роботі з різними сервісами Гугл).

Для синхронізації є кілька варіантів: Диск, Календар, Контакти і т.д. Встановлюємо галочку біля записи «Синхронізувати Контакти», натискаємо на напис «Синхронізувати».

Операція копіювання даних про контакти через Google Contacts може зайняти 2-10 хвилин в залежності від кількості наявних контактів. Після закінчення процесу, виконується перехід до завершального етапу.

Етап 2 – Як перенести контакти з андроїд на айфон через Google Contacts

Настала черга виконання маніпуляцій на iPhone. Для цього в розділі «Налаштування» на новому айФоні потрібно відкрити пункт «Пошта, адреси, контакти».

Додаємо облікового запису Google, клікнувши «Додати обліковий запис”, далі виконуємо серію кліків «Інше» – «Рахунок CardDav для контактів». Вводимо електронну пошту і пароль до запису Google.

Натискаючи «Далі», ми підтверджуємо своє рішення, і починається процедура синхронізації контактів між Google аккаунтом і iPhone. Цей метод відмінно працює на iOS7 і попередніх випусках ОС.

При використанні смартфонів обох операційних систем, включена обліковий запис CardDAV дозволяє синхронізувати на постійній основі і в онлайн-режимі: кожна зміна даних на першому влаштуванні призведе до зміни даних на другому пристрої. Якщо ви плануєте використовувати тільки смартфон на базі iOS, виконайте відключення аккаунта CardDAV.

Функція синхронізації може бути не виконана, якщо настройки протоколу SSL на iPhone відрізняються від стандартних. Для цього відкрийте знову рубрику «Пошта, адреси, календарі», переконайтеся в визначеному рівні 443 для порту протоколу SSL.

Як бачите, весь процес «як перенести контакти з андроїд на айфон» виконується за все в 2 етапи і займає не так багато часу.

Ссылка на основную публикацию