Як перенести фото з Андроїда на Андроїд?

Сучасні смартфони більшості користувачів давно замінили фотоапарати, тому немає нічого дивного в тому, що кількість фотографій, збережених в пам’яті сенсорного пристрою, може налічувати не одну тисячу, а часом куди більше. Іноді виникає необхідно перекинути фотографію з одного телефону Android на інший. Як це зробити? Розглянемо кілька найбільш зручних способів.

Перенесення фотографій за допомогою Bluetooth

Щоб знайти смартфон без підтримки Blueooth сьогодні, треба дуже добре постаратися. Тому даний спосіб, на наш погляд, найпростіший і швидкий.

Насамперед на обох пристроях включаємо Bluetooth. Найпростіше це зробити, викликавши панель швидкого доступу, провівши пальцем від верхньої частини екрану до нижньої.

Знаходимо значок Bluetooth, натискаємо на нього.

Значок змінив колір, протокол включений.

Відкриваємо галерею.

Бачимо список фото, вибираємо потрібне.

Далі натискаємо на значок «Надіслати». Залежно від телефону, він так і називається – «Відправити».

Вибираємо протокол Bluetooth.

З’являється список доступних пристроїв, включаючи і те, на яке ви бажаєте перенести зображення – саме для цього ми включаємо Bluetooth на обох пристроях відразу. Вибираємо його.

Після натискання на кнопку дивимося на екран другого смартфона і бачимо повідомлення про передачу файлу. Натискаємо на нього.

Приймаємо файл.

Файл був переданий. Так як це зображення, його можна знайти в галереї.

До речі, таким чином можна перенести не одну, а відразу кілька фотографій. І пам’ятайте, що радіус дії протоколу Bluetooth – близько 10 метрів, так що рекомендуємо тримати смартфони ближче один до одного.

Перенесення зображень за допомогою месенджерів

Величезна кількість користувачів смартфонів користується хоча б одним з популярних месенджерів. Перенесення фотографії за допомогою месенджера – вкрай зручний і простий спосіб.

Знову заходимо в галерею, вибираємо фотографію, натискаємо «Відправити», тільки тепер вибираємо запропонований месенджер. У нашому прикладі це WhatsApp, їм і скористаємося.

Далі вибираємо контакт.

Відправляємо. Зображення було відправлено.

Можна зробити інакше. Запускаємо WhatsApp, натискаємо на іконку у вигляді скріпки і вибираємо «Галерея».

Вибираємо зображення, тапнув по ньому.

Відправляємо.

Нічого складного. Можна відправити відразу кілька зображень.

Перенесення фотографій за допомогою комп’ютера

Цей варіант підійде не всім, так як вимагає підключення до комп’ютера або ноутбука за допомогою кабелю.

Підключаєте смартфон, з якого хочете перекинути фотографію, до ПК або ноутбука. Потім робите свайп від верхньої частини екрану до нижньої, з’являється панель швидкого доступу. Натискаєте «Зарядка через USB».

Потім – «Передача файлів».

Відкриваєте пристрій за допомогою «Мій комп’ютер», потім – пам’ять, де зберігаються зображення, зазвичай це вбудована пам’ять.

Далі – папка DCIM (Digital Camera Images).

Тепер – Camera.

Вибираєте зображення (можна кілька одразу), натискаєте праву кнопку миші, вибираєте «Копіювати».

Вставляєте в папку на комп’ютері.

Зображення були перенесені.

Тепер аналогічним методом копіюєте їх вже на другий смартфон, попередньо підключивши його до комп’ютера за допомогою кабелю. Папку на смартфоні можна використовувати за своїм бажанням – можете все ту ж DCIM для зручності.

Перенесення через соціальні мережі

Не дуже зручний, хоча і цілком дієвий метод. Вам необхідно завантажити зображення до себе на сторінку в соціальну мережу, потім прикріпити їх в повідомленні потрібного користувачеві, і відправити.

Ссылка на основную публикацию