Як перенести додатки Андроїд на карту пам’яті

Рано чи пізно користувачі гаджетів зіштовхуються з проблемою нестачі внутрішньої пам’яті пристрою. Пов’язано це з тим, що кількість програм і їх розміри перевищують, власне, пам’ять апарату. Апарат починає глючити, що призводить до дискомфорту і неможливості якісного управління пристосування. Вихід є. Усунути проблеми, і штучно збільшити пам’ять приладу можна за допомогою знімного накопичувального пристрою пам’яті, так званої SD карти. Таким чином, всі потрібні файли слід транспортувати на це пристосування. Як перенести додатки на карту пам’яті android – ось головне питання цієї статті, відповідь на який ви дізнаєтеся, дочитавши її до кінця.

Головні способи транспортування даних на карту пам’яті

-Безліч базових, стандартних андроїд програм транспортуються з внутрішньої пам’яті на карту, без допомоги сторонніх програм.

Для цього варто перейти в пункт Меню – «Налаштування» – «Додатки», з подальшим натисканням на потрібній грі або програмі. У вікні, шукайте пункт, який вказує можливість «Перемістити на SD карту». Якщо така кнопка є, це означає, що для цієї програми легко переміщується на зовнішню пам’ять.

Багато розробники сучасних девайсів блокують цю опцію. Пов’язано це з тим, що додатки, встановлені на внутрішній пам’яті, працюють швидше, ніж на найбільш високошвидкісною SD карті. Не біда. Обійти ці труднощі можна за допомогою спеціальних програм.

Програми для перенесення даних та ігор на SD карту

Для перенесення даних можна використовувати сторонні програми. Перенести на карту допоможуть наступні інструменти:

 1. . Одна з кращих сучасних андроїд програм, що вражає своєю багатофункціональністю.


  Вона дозволяє транспортувати ігри та програми з внутрішньої пам’яті гаджета на знімну SD карту, чистити кеш та інше. Простий, доступний інтерфейс сприяє управлінню програмою. Додатки, інстальовані на вашому пристрої, можна розділити на такі групи:
  -on phone (транспортуються) – група містить в собі додатки на внутрішній пам’яті смартфона або планшета, придатні до переміщення на зовнішній пристрій пам’яті
  -on SD card – тут відображаються андроїд програми на зовнішньої пам’яті пристрою
  -Phone only – на жаль, ця група відображає андроїд додатка, які неможливо перенести з пам’яті телефону на зовнішню пам’ять апарату.
  Програма AppMgr III (App 2 SD), крім основної функції, перенесення даних, володіє і іншими перевагами. За допомогою одного тапа очищайте кеш пам’ять пристрою, масово виділяйте потрібні програми, програма повідомляє про завершилася установці нової гри та інше.

 2. Якщо ж вашій пріоритетною метою є перенесення кеш додатків, що займають, зазвичай, більше пам’яті, ніж сам додаток, зверни свою увагу на програму.

  Примітка: для правильної роботи програми пристрій повинен володіти root правами.

  Якщо рут присутній на вашому пристрої, виконуємо наступні пункти:
  1. Відкриваємо андроїд додаток, з наступним натисканням значка «+». Знаходиться він у правому верхньому кутку програми.
  2.В полі, що «Ім’я», вводимо назву кеш-додатки, яке є метою транспортування.
  3.В наступному полі, «Джерело», слід вказати папку з кешем самої програми. В OC Android він має адресу: SD / Android / obb / папка програми.
  4.Укажите, в яку папку слід перенести кеш, заповнивши відповідну поле, «Призначення».
  5.Завершающімі пунктами є: натискання на галочку у верхньому правому куті екрану і натиснення шпильки, розташованої навпроти обраного додатка.
  6.Прі успішне завершення транспортування, шпилька змінить свій колір на зелений.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам перенести потрібні програми з карти пам’яті в OC Android.

Ссылка на основную публикацию