Як перенести дані з одного айфона на інший

Перенести дані з одного айфона на інший можна різними способами. Для цього досить створити резервну копію з усією інформацією на старому пристрої та перенести її на нове. Зробити це можна за допомогою хмарного сховища або спеціального софту.

Використовуємо для перенесення iCloud

Найпоширеніший спосіб перенесення інформації між різними iPhone без комп’ютера. Підходить, якщо розмір резервної копії не перевищує 5 Гб (об’єм безкоштовно доступного місця в айклауд) або на акаунті куплено додатковий простір. Перше, що необхідно зробити – перенести важливу інформацію зі старого айфона:

 1. Через список додатків перейдіть в меню «Налаштування». Відкриється список доступних для зміни параметрів.
 2. Прокрутіть список і знайдіть пункт «iCloud». Натисніть на нього, щоб відкрити детальну інформацію.
 3. У самому низу виберіть «Сховище та копії» (в залежності від версії iPhone пункт може носити іншу назву) або «Backup».
 4. Якщо бекап вже був включений, то відобразиться дата створення останньої копії, її розмір. При необхідності її можна видалити. Натисніть «Створити резервну копію», щоб оновити існуючу або зробити нову. Про те, що файли перенесені можна буде дізнатися з оповіщення на екрані.

Якщо пристрій підключено до мережі Інтернет, то почнеться копіювання інформації на сервера айклауд. Як тільки цей процес буде закінчений, дані можна буде скачати на інший айфон, а для цього:

 1. Увімкніть новий пристрій і дотримуйтесь інструкцій майстра з налаштування до тих пір, поки не з’явиться блок «Програми і дані».
 2. Із запропонованого списку виберіть «Відновити з копії iCloud». Авторизуйтесь за допомогою облікового запису. Для цього вкажіть Apple ID і пароль, прийміть умови ліцензійної угоди.
 3. З’явиться список доступних копій. Виберіть останню, в іншому випадку перекинути файли не вийде.
 4. Почнеться процес перенесення даних. Процес і приблизний час до закінчення процедури буде відображатися на екрані. Після цього натисніть «Продовжити», щоб завершити настройку айфона.

Після створення резервної копії через айклауд, отримати доступ до всіх файлів можна буде через браузер комп’ютера. Для цього достатньо авторизуватися в хмарному сервісі за допомогою облікового запису Apple ID.

Спосіб зручний тим, що для перенесення даних з раніше використовувався айфона не потрібно вдаватися до допоміжних пристроїв (комп’ютери, флешки). Головне, щоб смартфони були підключені до мережі Інтернет (бажано високошвидкісний Wi-Fi).

Через iCloud можна робити резервне копіювання тільки певних файлів. Для цього при створенні копії (в меню «Налаштування») відзначте потрібні пункт (контакти, фотографії, додатки).

Перекидаємо через iTunes

На відміну від попереднього способу, розмір створюваної резервної копії обмежується тільки характеристиками фізичного носія. Для перенесення даних знадобиться комп’ютер з встановленою програмою iTunes. Вона доступна для безкоштовного завантаження з офіційного сайту Apple. Порядок дій:

 1. Підключіть айфон, з якого хочете перенести дані, до комп’ютера і запустіть iTunes. Для цього використовуйте USB-кабель. Авторизуйтесь за допомогою облікового запису Apple.
 2. У верхній частині програми виберіть «Файл». У списку, натисніть «Пристрої» – «Синхронізувати». Розпочнеться створення резервної копії, коли процес буде закінчений, вимкніть айфон від комп’ютера.
 3. Якщо новий iPhone вже включався, то необхідно скинути його до заводських налаштувань. Зробити це можна через головне меню.
 4. Після того, як перенесли всі файли, підключіть новий пристрій до комп’ютера і слідуйте інструкції майстра по установці до того, як на екрані з’явиться напис «Налаштування iPhone». Виберіть «Відновити копії з iTunes» і підтвердіть дію в програмі на комп’ютері.
 5. На екрані відобразиться індикатор відновлення. Коли шкала повністю заповниться, синхронізація закінчиться.

Новий айфон можна відключати від комп’ютера. Після включення на ньому вже будуть скопійовані всі мультимедійні дані, замітки, документи, встановлені додатки.

Спеціальний софт для оптимізації роботи iOs пристроїв. Розповсюджується безкоштовно і може використовуватися на комп’ютерах Windows, Mac. Щоб створити резервну копію через Tenorshare iCareFone, встановіть на ПК і виконайте наступні дії:

 1. Підключіть iPhone до комп’ютера і у вікні програми виберіть категорію «Бекап і відновлення». З’явиться нове вікно, натисніть «Створити резервну копію». Розпочнеться створення аналогічного бекапа, як і в iTunes.
 2. З’явиться список доступних резервних копій з докладною інформацією (дата створення, розмір).
 3. Після цього можна перенести дані на новий айфон зі старого. Для цього підключіть його до ПК і через категорію «Бекап і відновлення» виберіть потрібну копію і натисніть «Відновити».
 4. Якщо ви хочете скопіювати файли певного формату, то на головній сторінці програми (відразу після запуску) виберіть «Файловий менеджер».
 5. Перенесемо файли, додатки та іншу інформацію, яку планується зберегти, на комп’ютер (контакти телефонної книги, календар, замітки). Після цього їх можна буде експортувати, імпортувати між різними пристроями.

Розпочнеться автоматичне завантаження даних на новий iPhone. В процесі пристрій буде кілька разів перезавантажуватися, а в деяких випадках може знадобитися підтвердити дії на екрані комп’ютера. Папки з перенесеними даними автоматично будуть розподілені в пам’ять iPhone.

інші способи

Щоб здійснити перенесення даних з айфона на айфон, не обов’язково завантажувати на комп’ютер спеціальний софт або створювати копії в хмарному сховищі iCloud. Для цього можна використовувати більш прості методи:

 • Надішліть важливі документи та інші файли на свій email. Тоді отримати до них доступ можна буде з будь-якого іншого пристрою.
 • Налаштуйте синхронізацію фотографій, відео через Google Drive або Google Photo. Мобільний додаток доступний для безкоштовного завантаження і здатне автоматично переносити всі зроблені на iPhone знімки в хмару.
 • Надішліть потрібні документи для файлообмінник. Тоді їх можна буде скачати на новий айфон або будь-яке інше пристрій по короткій посиланням. Зручно, якщо ви хочете поділитися даними з декількома користувачами або пристроями з іншим Apple ID.
 • Зберігайте номери людей з телефонної книги не в пам’ять пристрою, а на SIM-карту. Тоді вони будуть автоматично доступні в новому айфоне.
 • Перенесіть мультимедійні дані і документи на інший пристрій через Bluetooth. Підходить, якщо у користувача немає доступу до комп’ютера або Інтернету.

Описані вище способи підходять для випадків, якщо потрібно перенести тільки певну інформацію (кілька фотографій або документів) або користувач вже купив новий айфон, але не хоче використовувати старий Apple ID (для доступу до айклауд) або не має можливості підключити пристрій до комп’ютера.

Резервне копіювання допомагає не тільки у випадках, коли потрібно перенести дані між старим і новим пристроєм, але і щоб уникнути їх втрати. Наприклад, при поломці або втрати iPhone. Тоді отримати до них доступ можна буде в будь-який час, через iCloud або збережений бекап на iTunes.

Ссылка на основную публикацию