Як перемістити фото з айфона на комп’ютер: інструкція

Мобільні пристрої Apple оснащуються відмінними камерами, що дозволяють робити знімки високої якості. Однак зображення займають багато в пам’яті, тому питання, як перемістити фото з айфона на комп’ютер, постійно постає перед користувачами.

Перегляд через медіатеку iCloud

Через медіатеку можна відкривати фотографії та відео на мобільних пристроях Apple, Mac і навіть комп’ютері Windows. Нові знімки автоматично додаються в медіатеку, а всі зміни синхронізуються на пристроях. Щоб скористатися медіатеку, підключіть пристрій до Wi-Fi і налаштуйте iCloud на комп’ютері. На Mac потрібно зайти в системні настройки, вибрати iCloud і ввести Apple ID. На Windows – встановити iCloud для Windows.

Щоб синхронізувати фотографії, необхідно включити медіатеку:

  • На Mac: запустіть iCloud, натисніть на «Параметри» поруч з «Фото» і виберіть «Медіатека».
  • На Windows: запустіть додаток iCloud, натисніть «Параметри» поруч з «Фото» і виберіть «Медіатека».

перегляд медіатеки ICloud

Зображення та відео, завантажені в медіатеку на iPhone, будуть автоматично завантажуватися на ПК або ноутбук. Головна умова – iPhone повинен використовувати Wi-Fi підключення, так як перенесення на увазі передачу великого обсягу даних.

Перенесення на Mac

Якщо просто підключити iPhone до Маку, то перенести фотки не вийде. Для перенесення необхідно використовувати додаток iPhoto або вбудовану утиліту «Захоплення зображень». Програма «Захоплення зображень» дозволяє перемістити будь-який графічний контент з телефону.

  1. Підключіть смартфон через USB.
  2. Відкрийте програму “Захоплення …». Зазвичай воно стартує автоматично при підключенні смартфона, але ви можете відкрити його вручну, відшукавши на комп’ютері за допомогою пошуку Spotlight.
  3. Виділіть фотографії, які потрібно зберегти на комп’ютері, і натисніть «Імпортувати» або використовуйте кнопку «Імпортувати все» для перенесення на Mac всіх фотографій.

Імпорт на Mac

На цьому процес перенесення зображень завершено. Якщо на ноутбуці встановлений iTunes останньої версії, то аналогічні дії виконуються через додаток «Фото», яке також запускається при підключенні смартфона.

Програма «Фотографії» є вкладка «Імпорт», в якій користувач може вибрати окремі знімки або перенести всі нові фотографії. Імпортовані зображення зберігаються в альбомі «Останній імпорт» в додатку «Фото».

Копіювання на Windows

На Windows можна переміщати фотки без додаткових додатків: система розпізнає підключений телефон і запропонує вибрати спосіб взаємодії з пристроєм. У вікні автозапуску буде пункт «Імпорт фотографій і відео» – він вам і потрібен для вирішення питання, як швидко перемістити фото з айфона на комп’ютер.

з’єднання Iphone з комп’ютером на Windows

Після запуску імпорту з’явиться вікно, в якому необхідно вказати папки для збереження картинок і відео. Єдиний недолік цього способу – відсутність можливості вибрати окремі знімки. Імпортувати можна тільки все фотки та відеозаписи.

Якщо меню автозапуску не з’явилося, зайдіть в «Комп’ютер» і відкрийте виявлений iPhone. Ви побачите директорію «Internal Storage», всередині якої буде папка «DCIM» з усім графічним контентом пристрої.

Керувати вмістом можна так само, як на звичайній флешці: копіювати на жорсткий диск, перейменовувати, видаляти.

Використання iFunBox

На відміну від iTunes, файловий менеджер iFunBox вміє працювати з графічними файлами, надаючи доступ до iPhone як до звичайного USB-накопичувача.

імпорт за допомогою IFunBox

Інтерфейс програми не відрізняється складністю: зліва знаходиться дерево каталогів, в якому вибирається папка з фотографіями, праворуч – сам графічний контент, який можна легко перенести на ПК.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию