Як перейменувати жорсткий диск, його розділи або флешку

Якщо у вас на комп’ютері не один жорсткий диск, а кілька, то можна перейменувати жорсткий диск так, як вам хочеться. Це дозволить швидше орієнтуватися, де і яка інформація знаходиться на кожному з них. Наприклад, всі картинки, фотографії та збереження графічних програм краще тримати на одному диску або окремому розділі. Тоді сам диск або розділ можна назвати «графіка»Або«фото».

Точно так само можна вчинити і з документами і з музичними файлами або відео-файлами. Взагалі всю інформацію на комп’ютері необхідно зберігати не на системному диску (на якому встановлена ​​операційна система), а на окремих розділах або жорстких дисках. Тоді в разі краху системи (а це не рідкісне явище) вся ваша цінна інформація (фотографії, музика, документи і т.д.) буде в цілості й схоронності, а систему можна просто перевстановити.

Я взагалі відразу після установки операційної системи клонують весь жорсткий диск з усіма встановленими програмами. І в разі якихось збоїв можу відразу ж підключити цей клон і працювати далі.

Як швидко клонувати жорсткий диск з усіма ліцензіями програм

Але давайте продовжимо нашу тему про те, як можна перейменувати жорсткі диски в папці Комп’ютер ( «Мій комп’ютер» в  Windows XP, «Комп’ютер» в Windows 7, «Цей комп’ютер» в Windows 10).

Як перейменувати папку «Локальний диск (С :)»

Переходимо в папку Комп’ютер ( «Мій комп’ютер» в Windows XP, «Комп’ютер» в Windows 7, «Цей комп’ютер» в Windows 10), і натискаємо правою кнопкою миші по «Локальний диск (С 🙂».

У списку вибираємо пункт «перейменувати». Вписуєте своє ім’я для цього диска і натискаєте на клавіатурі клавішу Enter. У Windows 10 у вас може вискочити віконце з попередженням про те, що для цього дії потрібно мати права адміністратора. Якщо ви перебуваєте в системі під правами адміністратора, то вам достатньо клікнути на кнопку «продовжити»В цьому ж віконці з попередженням.

А якщо ви в системі, як гість, то вам необхідно вийти і зайти в систему під адміністратором.

Точно таким же чином ви можете перейменувати всі ваші жорсткі диски і навіть флешку. Ось тільки буква диска (це назва томи) перейменовується в іншому місці. Якщо цікаво, де і як, то я напишу про це в наступній статті. Пишіть в коментарях треба вам це чи ні.

Ссылка на основную публикацию