Як переглянути історію Яндекс-браузера

Яндекс-браузер дітище російського пошукового гіганта, в основі якого лежить движок, розроблений світовим лідером пошуку. Підсумок такого злиття вийшов досить непоганий. По крайней мере, в російському сегменті інтернету він стабільно тримається в трійці лідерів.

налаштування браузера

У дизайні інтерфейсу використовується популярна схема мінімалізму. Налаштування зібрані так, щоб з ними міг впорається користувач з початковим рівнем комп’ютерної грамотності. Завдяки такому підходу знайти історію відвідувань в цьому браузері не складає труднощів.

У правому верхньому куті, зліва від стандартних кнопок масштабування вікна, розташована піктограма з трьома горизонтальними рисами. Натискання на неї відкриває повний доступ до всіх налаштувань браузера. Розділ «Історія» видно відразу на головній панелі налаштувань. Перейшовши в нього, можна переглянути історію відвідувань, а також, при бажанні, видалити її або редагувати.

В розділ «Історія» також можна перейти, відкривши в тому ж основному меню пункт «Налаштування». У цьому місці зібрані всі настройки браузера від Яндекса. Якщо придивитися, можна помітити, що всі зібрані в цьому місці параметри доступні з основного пункту меню. Таким чином, реалізований принцип швидкого доступу. Будь-яка установка доступна з основного меню, але при бажанні більш глибокого їх вивчення, варто перейти в спеціальний розділ.

Перегляд історії

Отже, ми вже встановили, що переглянути історію браузера можна двома способами. Які можливості перегляду дає нам Яндекс. Історія в вікні перегляду групується по датах і далі сортується за часом. Для зручності показуються тільки основні сторінки відвіданих сайтів. При бажанні, доступна також і історія переміщення з основної сторінки по розділах сайту. Відкривається вона при наведенні на назву сайту, в випадаючому меню.

редагування історії

Як будь-який сучасний оглядач, яндекс-браузер дозволяє не тільки переглянути історію відвідувань, але і редагувати її. Редагування є в тому ж розділі «Історія», який ми розглянули раніше і може виконуватися двома способами:

  • Індивідуальне для кожної сторінки історії. Переглядаючи її, ви можете відзначати галочками непотрібні елементи і потім видаляти їх;
  • Повне стирання. У цьому режимі можна вибрати час і опції видалення. Час варіюється в діапазоні від години до місяця. Доступно також повне видалення історії за весь час використання браузера.

Гарячі клавіші

Незважаючи на розвиток жестової управління, існує велика армія шанувальників управління комп’ютером за допомогою «гарячих клавіш». Та й в ряді випадків такий метод може стане в нагоді будь-якому користувачеві. Клавіатурні комбінації Яндекс-браузера для роботи з історією відвідувань:

  • Виклик меню перегляду і редагування Ctrl + H.
  • Виклик меню видалення Ctrl + Shift + Del.

Маленька хитрість для запам’ятовування комбінацій клавіш. Англійська літера «H», вибрана не просто навмання, а являє собою скорочення від слова History – історія.

Ссылка на основную публикацию