Як отримати споживчий кредит по зарплатній картці?

Позика на карту Мир терміново без відмови за посиланням

Сучасна банківська кредитна система пропонує безліч цікавих і вигідних варіантів укладення угод про позики. Всі вони мають як переваги, так і недоліки, але з часом, банки вдосконалюють існуючі кредитні продукти. Одним з відносно нових типів кредиту став займ по зарплатній картці банку.

Що таке споживчий кредит по зарплатній картці?

За своєю суттю це аналог овердрафту, або ж саме він. Що таке овердрафт? Це функція, що підключається до зарплатної, або дебетової картки, що дозволяє відкрити кредитний ліміт на вашій картці. Таким чином, якщо при великій покупці у вас не буде вистачати особистих коштів, автоматично будуть використовуватися кредитні.

Оформлення, документи.

З оформленням все досить просто. Потрібен паспорт, який підтверджує, що за кредитом звертається саме власник карти. Якщо зарплата на карту нараховувалася менш роки поспіль, то банк зазвичай може зажадати від вас довідку про доходи за останні 6-12 місяців. Додатково можуть зажадати документи про постановку на облік в податкову службу, свідоцтво про пенсійне страхування.
В середньому, процедура займає менше доби, іноді трохи більше.

Зручності для клієнта.

Багато банків прагнуть зробити подібні кредитні продукти простими, зручними і вигідними. Не тільки для себе, але і для клієнта. Може встановлюватися пільговий період для погашення. В середньому це 30 днів, але бувають винятки. Діють різні схеми погашення, при яких клієнтові вигідно виплатити кредит швидше, щоб менше переплачувати. Можуть бути різні бонуси для клієнта за дострокове погашення.

При кредитах по банківській зарплатній картці клієнти платять відсотки тільки по використаної частини кредиту. Кредитний ліміт можна розширювати. Вступники зарплатні кошти автоматично покривають платежі по кредиту. Причому, обсяг коштів, які відраховуються із заробітної плати, обмовляється заздалегідь. Так що без грошей вас банк не залишить, можна за це не хвилюватися.

Таким чином, подібний тип кредиту є одним з найбільш зручних рішень для клієнтів, які мають постійну роботу зі стабільним доходом, на якій вони оформлені офіційно. Все, що потрібно – оформити зарплатну картку в банку, на яку і буде оформлений ваш майбутній кредит.

Простота і мінімум документів, які вимагаються при оформленні, роблять цю пропозицію досить привабливим, а невисокі процентні ставки – ще й досить вигідним. Головне, щоб ви, оформляючи кредит, були впевнені, що ваше місце роботи постійно, щоб в майбутньому не виникли проблеми фінансового характеру, які могли б привести до конфліктів з банком.

Ссылка на основную публикацию