Як отримати споживчий експрес кредит?

Сама детальна інформація porotherm тут.

Тут зазвичай їм пропонують вигідні на перший погляд, умови кредитування. Цільовий кредит, який оформляється прямо на місці, протягом короткого часу (від п’ятнадцяти хвилин до години), прийнято називати експрес-кредитом.

Такі кредити мають ряд недоліків. Перший з них – обмеження максимальної суми, яку ви можете отримати. Другий – переплата, комісії, відсотки часто набагато вище, ніж при оформленні класичного кредиту, який отримують безпосередньо у відділенні конкретного банку.

Є і позитивні моменти. Наприклад, навряд чи кредитний відділ буде вимагати у вас заставну власність, або поручительство. Максимум, що може знадобитися – з’ясування ваших доходів. Багато банків обходяться навіть без цього. Тому, споживчий експрес кредит можна назвати одним з найбільш простих в оформленні.

Експрес – кредити мають саме масовий характер. Вони створені для того, щоб безліч покупців могли купувати потрібну в господарстві техніку, не збираючи на неї гроші, а просто приходячи в магазини, вибираючи і оформляючи простий і зручний кредитний продукт.

Що потрібно для отримання експрес – кредиту?

Для оформлення такого типу кредитів потрібно мінімум.
1. Паспорт, прописка і реєстрація в країні і місті, де ви збираєтеся оформляти кредит.
2. Вам повинно бути не менше 21 року на той день, коли ви звернулися за кредитом.
3. У вас запитають про доходи, в тому числі і неофіційних. Краще повідомити інформацію, наближену до реальної. Так буде простіше розрахувати суму щомісячного платежу.
Як бачите, процедура отримання кредиту такого типу – вкрай проста. Тому, вона виконується в настільки короткі терміни.

У чому ж підступ?

Тут немає якихось складнощів, але є і свої підводні камені. Зазвичай це пов’язано з реальними переплатами. Наприклад, банк може щомісяця нараховувати певні комісії і плату за обслуговування кредиту, які, в кінцевому підсумку, роблять загальну суму переплати куди вище, ніж, якби ви просто оформили кредит готівкою в будь-якому банку вашого міста. Чому так відбувається?

Все дуже просто. Коли оформляється класичний споживчий кредит, банк має максимум інформації. До того ж, він може вимагати заставне забезпечення, довідки та інше. Тут ризики куди менше. Коли ж мова йде про експрес-кредитуванні, то банку доводиться дуже серйозно перестрахуватися, щоб втратити якомога менше грошей, в разі форс-мажорних обставин.

Ссылка на основную публикацию