Як отримати права адміністратора в Windows 10: докладна інструкція

Входить в систему, як адміністратор, той, хто займається установкою системи. Майкрософт змушена дати йому всі привілеї. Крім того є системна запис, пароль на яку встановлюється на самому початку. Деякі операції можна виконати з порожнім паролем, а інші – не можна. Існує багато способів того, як отримати права адміністратора в Windows 10.

Виявляється, багато бавляться з настройками безпеки і дають своїм акаунти рядові права. Приголомшливо. І після цього сушать голову над тим, як включити права адміністратора в Windows 10 для себе коханого. Давати іншим ми могли, а повертати – немає. Так з грошима не робіть тільки.

Чи можна?

Відповідь: Якщо системна запис Адміністратор відключена, то повернути права єдиною локальної записи неможливо: «Уражу пастиря, і розпорошаться вівці отари».

типові ради

Бажаючі можуть сходити сюди answers.microsoft.com/ru-ru/windows/forum/windows_8-security/%D0%BA%D0%B0%D0%BA/2d028251-d617-4158-a86b-9f82a09e8713?msgId=0b5fff98-db4f -4d23-bf7a-9d29d3f4a934. На офіційному сайті Майкрософт якраз обговорюють адміністрування та його наслідки. Микита Логінов не розв’язав свою проблему. І якщо це реальний випадок реальної людини, він її і не вирішить (на момент початку 2017 року).

По тексту ж і обговорюється, що потрібно зробити. Отже, поїхали.

Відновлення доступу

При спробі ввести net user Адміністратор / active: yes для активації вбудованого облікового запису видається помилка.

Командний рядок для виконання цієї команди слід вводити від імені адміністратора. Виходить замкнуте коло. Насправді все дуже просто: Майкрософт захистила свою систему від злому. І якщо вбудована обліковий запис адміністратора Windows 10 відключена, можна зробити тільки відкат системи. Але якщо немає жодної точки відновлення, то … не треба заганяти себе в глухий кут. З приводу того, як відновити права адміністратора, в мережі ходить наступний марення.

Бред з мережі про відновлення

Всі байки зводяться до того, що можна активувати системну обліковий запис адміністратора в Windows 10, якщо та, як це часто буває, була відключена.

Байка про безпечний режим

Форумні генії чомусь вважають безпечний режим якоїсь чарівною паличкою, з-під якої буде виконуватися все, що не хоче робитися в звичайній системі.

Це повна маячня. можете:

  1. Натискати Ctrl + Alt + Del на вході в аккаунт.
  2. Намагатися виконати Runas, як відключений адмін.
  3. Створити папку Бога.

Інструкція по налаштуванню папки Бога

Виконайте те, що показано на скрині для отримання папки, з якої адміністратор може управляти всіма системними процесами.

Що ми там побачимо? Все, що душі завгодно, але тільки не спосіб повернути собі повні права адміністратора Windows 10.

Якби системна запис була б жива

Те, хто залишається єдиним адміном на компі, повністю винен у всьому. Відключити вхід, даний системою, пиляє собі сук. Як правильно зауважив (всього лише) одна людина на форумі. Зроблений крок не можна відкотити. Це поки що баг Windows 10, тому що на сімці (за чутками) проблема вирішувалася.

Повернути собі права і стати адміністратором в Windows 10 неможливо на момент початку 2017 року. Отримання переваг звичайним користувачем в системі не передбачено. Постарайтеся зайти, як другий адмін і все поправити. Ось як це могло б виглядати.

  • З-під будь-якого облікового запису запускаємо з командного рядка через runas оболонку редагування користувачів від імені системної записи.
  • Залишилося увійти з широкою душею в свій власний неадмінскій акк, щоб зробити себе господарем ПК.
  • Тиснемо Застосувати.

Після цього експерименту ми попрацювали відключити знайденої права до наступного разу.

другий адмін

Отже, під десяткою включення і скасування прав користувачів не іграшка. На форумах пишуть, що завдання нібито вирішена … Ми випробували всі способи до одного. Чи не працює жоден. Чи не допоможе скидання пароля, і не сподівайтеся на Безпечний режим. Всі ці методики – повна маячня сивих кобил. Тільки режим адміністратора дає повні права. Не можна обійти це обмеження прямим шляхом.

P.S. Не забудьте створити точку відновлення. І займайтеся цим регулярно, тому що десятка періодично видаляє дані.

Ссылка на основную публикацию