Як отримати кредитну карту без довідки про доходи?

Якщо електроніка йде по шляху все більшого ускладнення технологічних процесів, то кредитна сфера обрала зворотній напрямок. Такі послуги, як оформлення кредитної картки, зараз пропонуються з урахуванням найбільш зручних умов для клієнтів.

Ринок вимагав змін в мисленні, і банківська сфера зловила потрібну хвилю. Раніше, щоб оформити кредитну карту, був потрібний цілий пакет документів, тривале очікування і хвилювання, що банк може відмовити вам.

Зараз же банки стали куди гнучкими, потенційним клієнтам при оформленні надаються пільгові умови. У наш час потрібно мінімальний набір документів, для отримання в банку кредитних карт Visa, або Mastercard «Classic».

Відправною точкою для таких змін в стратегії банків стали 2000-ті, коли власники банків зрозуміли, що існуючі умови не приваблюють в банки простих громадян. А завданням на той момент було охопити послугами максимальну кількість людей. Російський ринок вимагав поступового переходу до безготівкових форм розрахунку. Тим часом, багато громадян сприймали кредитну карту, як щось фантастичне з американських фільмів.

У чому була головна заковика системи для України? Довідки про доходи. Величезне число російських громадян працюють без офіційного оформлення. Це було пов’язано з недосконалістю податкової системи, нечесними роботодавцями і небажанням самих громадян ділитися з державою. Багато хто просто не хотіли, щоб податкові органи знали про реальний рівень їхнього заробітку. Це призвело до того, що серйозний відсоток російських громадян були позбавлені можливості повноцінно користуватися кредитною системою вітчизняних банків.

Успішний банк для мас, це банк, умови якого зрозумілі і прості. Саме цю стратегію обрали багато російських власники великих банків, скасувавши обов’язкову систему, яка вимагала надання довідки про доходи. По суті, вони створили нові кредитні продукти. Карта, яка надається на спрощених умовах, має ряд обмежень, в тому числі – в ліміті грошових коштів, які можна з неї зняти.

По суті, це масовий, бюджетний кредитний продукт, популярний серед всіх верств населення, які не мають достатнього забезпечення, щоб дозволити собі відкрити більш серйозну кредитну лінію. Зараз оформити кредитну карту, котрі дають банку довідки про щомісячні доходи, можна практично в будь-якому російському банку.

Ссылка на основную публикацию