Як отримати дозвіл адміністратора на видалення файлу

Багато користувачів комп’ютерів при спробі змінити, видалити об’єкти стикаються з певними труднощами. Іноді система не дає цього зробити і запитує дозвіл від адміністратора.

Щоб вирішити цю проблему необхідно стати власником елемента і надати до нього повний доступ. Ще можна використовувати утиліту UnLocker. Але варто врахувати, що заборона на видалення папки або файлу часто пов’язаний з його важливістю в системі.

Зміна власника файлу або папки

Щоб видалити файл, який для цього запрошувати дозвіл адміністратора, необхідно натиснути на ньому правою кнопкою миші і викликати допоміжне меню. Також така інформація наявна з провідника. Тиснемо на «Властивості» файлу, папки, щоб перейти на вкладку «Безпека».

У додаткових параметрах можна побачити ім’я папки і її власника (Адміністратори). Навпаки цього напису необхідно клікнути «Змінити». Якщо змінюється власник папки, а не одного файлу, то необхідно встановити галочку біля «Замінити власника подконтейнеров і об’єктів».

Потім у вікні вибору користувачів або груп необхідно клікнути на «Додатково» і натиснути на пошук. Серед результатів треба знайти свого користувача, виділити і натиснути «Ок».

Установка дозволів на видалення файлу

Після того як власник змінений, необхідно встановити для нього додаткові дозволи. Потрібно знову зайти в властивості папки, перейти в «Безпека», натиснути «Додатково». Відкриється список елементів дозволів. Необхідно виділити ім’я свого користувача і натиснути «Змінити». Потім треба відзначити галочкою «Повний доступ» і натиснути «Ок».

Якщо необхідного користувача в списку немає, треба натиснути «Додати», вказати тип об’єкта і місце розміщення. Потім в додаткових параметрах відкрити йому повний доступ.

Утиліта UnLocker – видалення будь-яких файлів і папок в Windows

Ця програма інтегрує власні команди в контекстне меню систем Windows і служить для розблокування файлів. Вона дозволяє видаляти, переміщати, перейменовувати різні елементи, які запитують дозвіл адміністратора. Утиліту необхідно завантажити з інтернету і встановити на комп’ютер.

Щоб видалити файл необхідно натиснути на нього правою кнопкою миші і викликати меню. Потім слід знайти в ньому пункт UnLocker і застосувати. Тепер можна з елементом робити що завгодно. Використовувати таку утиліту слід з обережністю. Вона знімає блокування навіть з тих файлів, видаляти які не можна.

Ссылка на основную публикацию