Як отримати більше елементів в списку переходів Windows 10.

Якщо натиснути правою кнопкою миші значок програми на панелі завдань, ви отримаєте список дій, які ви можете виконати, а також список останніх файлів або місць розташування, які ви відвідали в цьому додатку. Параметри, показані в цьому списку, це і є – список переходів, який може відрізнятись в залежності від програми. «Провідник» покаже вам останні папки або диски, а Chrome покаже вам останні / часті відвідувані сайти. Спільне в них – це кількість елементів, які вони можуть показати в цьому списку, воно дорівнює шести. Якщо ви хочете бачити більше елементів в списку переходів, ви можете отримати їх, відредагувавши реєстр Windows.

Включення або відключення списків переходів на панелі завдань і в меню Пуск Windows 10

Виконайте наведені нижче інструкції, щоб включити або відключити списки переходів в Windows 10.

Крок 1: Відкрийте програму «Параметри». Перейдіть до групи налаштувань «Персоналізація» → «Пуск».

Крок 2:  знайдіть пункт – «Показувати останні відкриті елементи в списках переходів в меню« Пуск », на панелі завдань і в вікні швидкого доступу провідника», пересуньте повзунок перемикача в положення “On” або “Вимкнути», щоб включити або відключити списки переходів.

Зверніть увагу, що ви можете використовувати цей метод, щоб очистити історію списку переходів. 

Як збільшити список переходів

Щоб додати більше елементів в список переходів, вам потрібно відредагувати реєстр Windows, що означає, що вам потрібні права адміністратора у вашій системі.

Крок 1: Відкрийте вікно «Виконати» за допомогою поєднання клавіш Win + R, введіть «regedit»І натисніть Enter. Як тільки реєстр буде відкритий, перейдіть в наступний розділ:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced

Крок 2: На панелі праворуч повинен бути параметр JumpListItems_Maximum. Якщо його немає, вам доведеться створити його самостійно.

Щоб створити параметр, натисніть правою кнопкою миші на розділ «Advanced» і виберіть Створити → Параметр DWORD (32-біт). Назвіть його JumpListItems_Maximum.

Крок 3: Тепер, коли у вас є параметр, двічі клікніть на ньому і встановіть його значення більше 10. Закрийте редактор реєстру та перезавантажте провідник або ПК.

Крок 4: Щоб перезапустити провідник, відкрийте диспетчер задач і на вкладці «Процеси» знайдіть Провідник. Виберіть його і натисніть кнопку «Перезавантажити» в правому нижньому куті. Як тільки провідник увімкнеться знову, натисніть правою кнопкою миші на додаток, і ви побачите більше параметрів в списку переходів, ніж зазвичай.

Провідник почне показувати їх відразу ж, тому що він відстежує ваші недавно відвідані місця. Те ж саме стосується більшості додатків Microsoft, таких як додатки Office, або стандартних додатків Windows, таких як «Блокнот» або «Фотографії».

Якщо програма не вміє обробляти списки переходів, це зміна в реєстрі не торкнеться його. Списки переходів підтримуються більшістю додатків, але завжди будуть винятки. Стандартні програми Windows UWP підтримують списки переходів, хоча ви виявите, що не всі сторонні додатки UWP підтримують їх.

Ссылка на основную публикацию