Як оновити Windows 10 до останньої версії

Як випливає з назви, мова йде про те, як оновити Windows 10 до останньої версії за допомогою інструментів від Microsoft. По – перше, інструмент оновлення системи оновить тільки встановлену систему.

По – друге, є ще два простих способи оновлення Віндовс 10. Роблячи оновлення Windows 10, створіть резервні копії всіх ваших документів, фотографій та інших файлів, які у вас є.

Оновити Windows 10 через Центр оновлення

Відкрийте Пуск >> параметри >> Оновлення та безпеку >> Служба Windows Update >> Перевірити оновлення. Якщо оновлення будуть доступні, завантаження негайно почнеться, а установка буде відбуватися автоматично без вашої участі.

Як оновити Windows 10 до останньої версії з Update Assistant

Перейдіть на сайт Microsoft і скачайте програму “Засіб Update Assistant” натиснувши на кнопку “Оновити зараз”, щоб завантажити файл Windows10Upgrade9252.exe. Сторінка завантаження:

Запустіть Windows10Upgrade9252.exe. Підтвердіть в (Контроль облікових записів – UAC), що дозволяєте цьому додатку вносити зміни на цьому комп’ютері. Так. На робочому столі з’явиться значок “Помічник з оновлення до Windows 10” – запустіть його.

Далі Помічник зробить перевірку оновлень Windows 10 і якщо такі є, виконає підготовку, а потім і установку останньої версії Windows 10. (Читайте схоже керівництво: https://mysitem.ru/update-windows-10/414-windows-10-april -2018.html).

Оновити Windows 10 до останньої версії через Mедіа Creation Tool

Інструмент Mедіа Creation Tool також є хорошим варіантом для тих, хто хоче оновити Windows 10 до останньої версії. Для тих, хто хоче зберегти свої файли, програми та ігри дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче, щоб отримати Оновлення Windows 10. Качаємо інструмент MediaCreationTool1803.exe з сайту Microsoft:

Після запуску засобу, вам буде запропоновано оновити цей комп’ютер зараз або створити інсталяційний носій для іншого комп’ютера. Відзначте опцію “Оновити” і натисніть Далі.

Програма установки (MediaCreationTool) зробить підготовку комп’ютера, перевірить наявність оновлень і запустить процес оновлення Windows 10 до останньої версії.

Ссылка на основную публикацию