Як оновити прошивку на телевізорі LG + відео.

Як і в більшості сучасних телевізорів, на телевізорах LG можлива два способи оновлення прошивки:

1 Оновлення програмного забезпечення телевізора LG з Інтернету;

2 Оновлення прошивки з USB флешки.

Пропоную розглянути кожен варіант покроково.

Оновити програмне забезпечення телевізора LG з Інтернету.

Цей спосіб, на мій погляд, найбільш простий і зручний. Для нього знадобитися тільки телевізор LG з виходом в Інтернет, при цьому неважливо яким способом підключений Інтернет за допомогою мережевого кабелю LAN або Wi-Fi. Далі необхідно зайти в налаштування телевізора, для цього натисніть кнопку “Settings”, якщо у вас звичайний пульт управління.

Або кнопку “Input”

і виберіть значок шестерінки, якщо у вас пульт Remote magic.

Далі в меню телевізора виберіть “Загальні” – “Відомості про телевізор”.

Натисніть на кнопку “Перевірити оновлення”.

Якщо оновлення будуть доступні, телевізор запропонує завантажити і встановити їх. Якщо ви хочете автоматизувати процес оновлення телевізора, можете поставити галочку “Дозволити автоматичне оновлення”.

Якщо на телевізорі встановлена ​​остання версія ПО, побачите повідомлення “Оновлення не знайдені”.

Таким чином натиснувши кілька разів на пульті управління ви без праці можете оновити прошивку LG.

 Оновлення телевізора LG з USB флешки.

Цей спосіб підійде, якщо ваш телевізор не має виходу в Інтернет. Вся його суть полягає в тому, що ви з офіційного сайту LG завантажуєте прошивку на USB флешку, після цього підключаєте цю флешку до телевізора і встановлюєте оновлення.

Перш ніж приступити до оновлення телевізора LG необхідно дізнатися точну модель вашого телевізора і встановлену версію ПО. Що б дізнатися модель телевізора- загляньте на його задню панель, на ній буде наклейка з вказівкою моделі. Якщо ззаду до телевізору не підібратися (висить на кронштейні), тоді можна зайти в налаштування телевізора в меню “Загальні” – “Відомості про телевізор” і подивитися модель вашого телевізора, там же можна побачити версію встановленого ПО.

Після того як ви дізналися модель ТВ, зайдіть на офіційний сайт LG і в рядку пошуку введіть її.

Відкрийте вкладку “Оновлення ПО” і якщо є новіша версія прошивки – скачайте і розархівуйте скачаний архів.

Для поновлення знадобитися USB флешку об’ємом не менше 1 ГБ. Перенесіть всю інформацію з USB носія і отформатируйте її. Після цього створіть на носії папку з ім’ям LG_DTV і перенесіть прошивку (файл з розширенням EPK) в створену папку.

Вимкніть телевізор і підключіть USB флешку в будь-який USB порт (якщо є порт “USB in service only”, то підключати флешку потрібно в нього). Після включення телевізора з’явиться пропозиція оновити його, виберіть “Встановити”.

Далі протягом декількох хвилин відбуватиметься оновлення прошивки ТВ. Спостерігати за процесом оновлення можна, якщо зайти в меню “Загальні” – “Відомості про телевізор”.

 Після оновлення прошивки телевізор вимкнутися і включитися. Після включення з’явиться вікно про успішно встановленої версії ПЗ.

Так само ви можете зайти в меню “Загальні” – “Відомості про телевізор” і переконайтеся що дійсно встановлена ​​остання версія ПЗ.

Таким чином, можна без особливих зусиль встановити свіжу версію ПО для телевізора LG.

Ссылка на основную публикацию