Як оновити iPhone 6S до iOS 12: інструкція з відео

Компанія Apple вкрай рекомендує встановлювати на пристрої останні версії системи. Це необхідно не тільки для отримання нових функцій, але і для поліпшень в плані безпеки ОС. Як оновити iPhone 6S до iOS 12 максимально швидко і просто? Розглянемо це та інші запитання максимально докладно в даному матеріалі.

Навіщо оновлювати смартфон

Програмне оновлення сучасних пристроїв – дуже важливий аспект використання девайса. В першу чергу це стосується безпеки. Шкідливе ПО добралася і до айфонів, тому вкрай необхідно використовувати останню версію iOS. Як правило, в такому випадку Еппл встигає «закрити дірки» безпеки і користувачам нічого не загрожує.

Також важливим плюсом нової OS є функція і доповнення. Інженери і дизайнери Купертіно щороку додають нововведення, який знадобляться багатьом. Розробники намагаються якомога швидше впровадити ці особливості в свої додатки, через що старі версії систем перестають підтримуватися.

Що нового в iOS 12

Apple під час презентації iOS 12 поставили на чільне місце швидкодію. Дійсно, система добре «оживила» старі пристрої. Останнє оновлення для айфона 6S хоч і було досить непоганим, проте мало багато «лагів» і різних недоліків.

Купертіновци заявляють, що в новій OS:

  • Камера включається до 70% швидше
  • Поява клавіатури до 50% швидше
  • Відкриття додатків швидше до 2 разів

Наочно подивитися швидкодію роботи поновлення можна на відео:

Серед інших нововведень варто відзначити функцію «Екранний час». Суть її роботи полягає в аналізі вашого використання смартфона. Там наочно показуються часто використовувані додатки, а також в цьому пункті встановлюється ліміт на окремі програми. Це дуже стане в нагоді батькам, які хочуть обмежити дітей від забороненого контенту.

У плані безпеки Apple додала заборона на відстеження сайтами вашої активності. Тепер контекстна реклама не буде з’являтися на всіх відвідуваних ресурсах.

Крім того, в 12 версії OC оновилися «Книги», «Акції», з’явилося автоматичне заповнення код-пароля з СМС, а також стала доступна докладна статистика по акумулятора.

попередні процедури

Перед оновленням айфона 6S до iOS 12 необхідно зробити ряд дій. Це допоможе уникнути деяких проблем в майбутньому.

  • Зробіть резервну копію. Найважливіший і першочерговим пункт. Є не нульова ймовірність того, що за час поновлення щось піде не так. В результаті цього смартфон перетвориться в «цеглина». Його вдасться повернути до життя, але втрачені дані відновити не вийде. Щоб такого не сталося, зробіть резервну копію в iCloud або в iTunes на комп’ютері. У «хмарі» вона робиться автоматично. Щоб зробити копію на ПК, підключіть до нього смартфон і в iTunes виберете пункт «Створити копію зараз».
  • Очистіть пам’ять. Важливо знати, що для скачування прошивки знадобиться близько 2 ГБ вільної пам’яті. Переконайтеся, що на смартфоні є необхідне місце. Кращого за все видалити непотрібні програми і мультимедіа.
  • Встановіть останню версію iTunes. Якщо прошивка буде відбуватися через комп’ютер, то потрібно оновити фірмову програму Apple. Це позбавить від проблем сумісності та інших помилок.
  • Видаліть бета-профіль. Він потрібен для тестування проміжних версій ОС і його наявність заважає установці системи. Щоб його стерти, зайдіть в «Налаштування» – «Основні» – «Профіль». Виберіть потрібний конфигуратор і натисніть «Видалити профіль». Після чого перезавантажте девайс.
  • Вимкніть VPN / Proxy. Популярність коштів обходу блокування досягла немислимих меж, проте вони можуть заважати з’єднанню з серверами Apple. Для коректного скачування прошивки вимкніть VPN і проксі.

оновлення

Отже, як же оновити айфон 6S до iOS 12. Є 2 способи проведення даної операції:

  1. “Повітрям”. Він працює тільки по Wi-Fi-з’єднання! Перед початком будь-яких дій краще підключити айфон до джерела пітанія.Ещё цей метод називається OTA – On The Air.Для його здійснення слід зайти в «Налаштування» – «Основні». Там потрібно знайти пункт «Оновлення ПЗ». Після чого смартфон запропонує встановити останню версію iOS 12. Після прийняття угоди користувача і введення код-пароля, процедура почнеться автоматично.
  2. через iTunes. Другий спосіб трохи складніше. Є думка, що він більш надійний. Для його здійснення підключіть айфон до комп’ютера. Бажано при цьому використовувати оригінальний lightning-кабель. Далі відкрийте iTunes, якщо це не відбулося автоматично. У вікні знайдіть кнопку «Оновити». Після чого почнеться скачування ПО.

Зазвичай процес установки займає 15-20 хвилин, скачування ж залежить від швидкості вашого інтернету. Варто пам’ятати: в перші години появи прошивки сервера Apple перевантажені, через що процедура може сповільнитися.

Другий спосіб слід використовувати в тому випадку, якщо при OTA-оновлення з’являється помилка або при нестачі пам’яті на пристрої. Перший же метод має дуже хорошу перевагу: він дозволяє відкласти установку. Можна натиснути кнопку «Пізніше» і смартфон запропонує оновити себе вночі. Для цього потрібно підключити девайс до зарядки.

Останній штрих

Коли iPhone 6s встановить нову системи, може здатися, що все навколо гальмує. Анімації якісь нервові, програми відкриваються повільно. Це нормально. Перший час після прошивки пристрій адаптується і видаляє тимчасові кеші. Для прискорення цього процесу слід зробити примусову перезавантаження смартфона. Щоб її зробити, одночасно затисніть кнопки включення і «Додому» на кілька секунд.

Ссылка на основную публикацию