Як очистити Windows від сміття: програма Carambis Cleaner

Carambis Cleaner – програма для поліпшення роботи ПК і його обслуговування, допоможе очистити Windows від сміття. Софт дає можливість налаштувати автозавантаження, видалити тимчасові файли з браузера і системи, почистити старі записи реєстру, деінсталювати невикористовувані утиліти і виконати багато інших дій для оптимізації функціонування комп’ютера.

Як очистити Windows від сміттєвих файлів

Дизайн сучасного інтерфейсу зроблений в стилі мінімалізму. Всі елементи розташовані зручно завдяки відсутності зайвих деталей, кожна вкладка проста і інформативна. На самому видному місці першої сторінки встановлена ​​велика клавіша сканування.

Carambis Cleaner пропонує короткий звіт про знайдені несправності (при бажанні можна вивчити докладний опис кожної проблеми). Наступний етап – чистка – виконання основного завдання софта. В її процесі:

усуваються помилки реєстру;

видаляються старі записи реєстру, що залишилися після видалення програмних продуктів;

видаляються дублікати файлів різних форматів;

чистяться тимчасові або непотрібні елементи;

очищається історія відвідувань, кеш та інші дані браузерів.

Також видалення можуть підлягати непотрібні програми та файли великого розміру, які рідко використовуються користувачем. Утиліта показує список таких елементів за хронологією часу звернення до них. Якщо користувач вважає певний файл або додаток непотрібним, він може видалити їх через Carambis Cleaner.

На тому ж етапі здійснюється виправлення помилок системи – делікатний процес, який дозволить поліпшити швидкодію комп’ютера. Зробити його вручну неможливо.

Регулярне чищення ПК

Побічним ефектом безперервної роботи системи є її постійне засмічення. Разова очистка додатком Carambis Cleaner відновить нормальне функціонування техніки, але через деякий час можуть з’явитися нові проблеми. Щоб не витрачати час на ручний запуск софта, рекомендуємо налаштувати вбудований в утиліту планувальник завдань. У ньому можна налаштувати частоту автоматичного запуску ПО, завдяки чому процес обслуговування системи систематизується.

Якщо хочете повернути колишню продуктивність операційної системи і подарувати комп’ютера нове життя, скористайтеся чистильником Carambis Cleaner він легко зможе очистити Windows від сміття. Програма видалить всі зайві файли, а також виправить помилки реєстру. При цьому потрібні користувачеві файли залишаться на своєму місці в цілісності й схоронності. Завантажити програму можете за цим посиланням якщо виникнуть питання по налаштуванню і роботі, задавайте питання я надам всю необхідну інформацію.

Ссылка на основную публикацию