Як очистити Комп’ютер Від Сміття (Прискорювач Комп’ютера 4.0)

Програма для очищення комп’ютера від сміття

Комп’ютер можна порівняти з великим будинком. Точно також, як і будь-яке інше житло – техніка вимагає до себе особливої ​​уваги і відповідного догляду. Якщо ви будете ігнорувати цю необхідність, то вже незабаром ПК перестане радувати вас своєю спритною роботою, почне «зависати» і «глючить» в невідповідні моменти.

Але всього цього можна уникнути. І допоможе це зробити програма для очищення комп’ютера від сміття. Дізнатися докладніше про неї можна тут – http://fast-computer.su. У представленій статті ми пропонуємо вам познайомитися з основними функціями даного софта.

Два режиму роботи

Кожне хороший додаток пропонує користувачам для роботи ряд різних опцій. Уже на старті ви побачите, що в «прискорювач» є два доступних режиму перевірки. По-перше, ви можете запустити глобальне сканування вашого комп’ютера, а потім по його підсумками одним клацанням миші усунути всі помилки. Також можна провести перевірку «вручну», переходячи з вікна у вікно. В такому випадку ви можете самостійно налаштовувати пошук, визначаючи типи проблем, які вас цікавлять, а після переглянути докладні звіти про виконану роботу і тільки після цього усунути всі знайдені помилки.

Усунення сміття з ПК

У програмі ви легко і просто зможете очистити ПК від сміття і оптимізувати реєстр. Зробити це можна в однойменних вкладках. У вікні “Реєстр»Софт запропонує вказати типи файлів, які вас цікавлять. Так ви легко можете знайти і позбутися від відсутніх файлів DLL, невірних розширень і шляхів додатків, помилок установника, кеша MUI, повідомлень служб Windows, помилок ActiveX, бібліотек типів.

У вкладці «очищення»Представлено набір інструментів для очищення кошика, браузерів, дамп пам’яті і файлів журналів. Якщо у вас на ПК встановлено ряд різних браузерів, а почистити потрібно тільки один з них, то і це не стане проблемою. Адже програма для очищення комп’ютера від сміття дозволяє налаштовувати подібні моменти: ви без особливих проблем зможете вказати софту необхідний браузер, вибравши той зі списку.

Видалення непотрібних програм

«Прискорювач Комп’ютера» відмінно підійде і для усунення зайвих додатків з вашого комп’ютера. Якщо ви хочете видалити непотрібний софт, то перейдіть у вкладку «Інструменти»І виберіть опцію«видалення програм». В один момент на моніторі з’явиться віконце, де будуть представлені всі програми, встановлені на вашому ПК. Таким чином ви зможете переглянути його, а потім позбутися від непотрібних об’єктів.

Також рекомендуємо налаштувати меню автозавантаження. Зробити це можна також в «прискорювач Комп’ютера». Для цього просто перейдіть в однойменну вкладку і приберіть позначки з непотрібних вам пунктів.

автоматичні перевірки

Програмою для очищення комп’ютера – це універсальний інструмент, який допоможе стежити за станом комп’ютера без вашої безпосередньої участі. У вкладці «планувальник»Ви можете детально налаштувати даний вид сканування. Тут софт пропонує налаштувати очистку диска від сміття і оптимізацію реєстру. Ви вільні самі вибрати періодичність автоматичних перевірок, а також вказати додатком типи файлів, які воно повинно шукати і усувати.

висновок

«Прискорювач Комп’ютер» – це програма, на яку в обов’язковому порядку слід звернути увагу користувачам, які прагнуть стежити за станом свого ПК і підтримувати техніку в «тонусі».

Ссылка на основную публикацию