Як очистити кеш браузера Internet Explorer – докладна інструкція

Уявіть ситуацію: ви відкриваєте Explorer, а він довго вантажиться, або сайти неправильно показуються. Що робити? Не потрібно встановлювати заново браузер. Розглянемо, як очистити кеш браузера Internet Explorer.

Для чого це потрібно

Після відвідин сторінки створюється її копія. Картинки, шрифти і інша інформація зберігається на HDD. При повтореному відкритті сайту звідти береться інформація, тому швидкість завантаження збільшується. Коли інформації набереться багато, оглядач починає працювати зі збоями. Тоді її доводиться видаляти. Розглянемо, як це зробити в Інтернет Експлорер (Internet Explorer).

як почистити

Відриваємо браузер. Переходимо в «Налаштування» (іконка у вигляді шестерінки). Далі «Безпека» – «Очищення журналу». Вкажіть що очистити. Якщо нічого іншого видаляти не хочете, поставте галочку навпроти «Тимчасові файли» і відключіть «Зберегти дані». Натискаємо «Видалення».

Інший спосіб

Уважний читач подумає. Так чистити незручно. Чи можна проводити очищення автоматично? Для цього переходимо в «Налаштування». Знаходимо пункт «Властивості». Відзначте опцію «Видаляти при виході». Клацніть “Параметри-« Кеш і БД ». Відзначаємо пункт «Дозволити». Активуємо вкладку «Файли Інтернету». Налаштуйте перевірку сторінок і встановіть обсяг на HDD для зберігання. Клікнувши на «Видалення», з’явиться вікно з настройками, описане вище.

Проводьте очистку постійно. При регулярному використанні браузера 2-3 рази в тиждень. Це збільшить рівень безпеки, так як часто ці файли містять шкідливий код.

Як видалити іншими способами

Є спеціалізований софт, який видаляє кеш одночасно у всіх браузерах, встановлених на ПК. Розглянемо, як видалити його за допомогою популярної програми CCleaner. Налаштування відбувається в розділі «Очищення». Поруч розташовано дві вкладки:

  1. «Windows» використовується для видалення кеш браузерів, вбудованих в систему;
  2.  «Додаток» исплей для інших оглядачів.

Проставляємо потрібні опції, натискаємо «Аналіз». З’явиться результат пошуку. Клацніть “Очищення» для видалення.

висновок

Процедура видалення кешу проста. Виконуйте її, коли браузер начитає повільно працювати або неправильно відображати контент на сторінках. Рекомендую використовувати програму CCleaner. Це швидко, зручно і безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию