Як очистити історію Яндекса на телефоні Андроїд

Сьогодні розповімо як видалити і очистити історія в Яндексі на телефоні Андроїд. Видалення історії в Яндекс на пристроях підтримують ОС Android буде складатися з двох частин. У першому випадки необхідно буде виконати очистку на самому телефоні. Це найпростіший варіант приховати від сторонніх очей свою діяльність. Інший спосіб зачіпає людей мають аккаунт на Яндекс. Тут необхідно вже виконати видалення з інтернету, куди пересилаються дані для їх використання на різних пристроях.

Процес видалення історії з браузера Яндекс

Очищається історія повністю незалежно від її характеру появи. Тобто, якщо робився експорт з одного браузера в інший, то ця інформація також зникне. Обов’язково зазначте важливу вам інформацію, виділивши її в окрему категорію закладками. Після очищення відновити щось буде неможливо.

 • Для початку запустіть ваш браузер на телефоні. Пошукайте символ S. Він допоможе відкрити необхідну нам підкатегорію.
 • Меню історії знаходиться за годинами – це символ, який випадає серед інших.
 • Історія надається до видалення вибірково. Тут є можливість точково виконати очистку. Якщо є необхідність в збереженні деяких сайтів, якими ви користувалися раніше, то обов’язково визначитеся з періодом чистки.

  Видаляємо зайві сайти

Повне видалення найбільш оптимальний варіант. Його краще вибирати, якщо не хочеться розкривати стороннім особам свою діяльність в інтернеті. Особливо актуально для людей використовують чужий комп’ютер.

 1. Початковим дією стає вибір трьох точок – вони послідовно розташовані вертикально. Тут знаходиться все меню, яке відповідає за налаштування браузера.

  Заходимо в Настройки

 2. Знаходимо назву «Налаштування». Яндекс браузер взагалі може підлаштовуватися під користувача індивідуально. Обов’язково ознайомтеся з розташованими тут функціональними категоріями.
 3. Пункт меню “Конфіденційність” нам знадобитися для потрапляння в історію.

  Відкриваємо розділ Конфіденційність

 4. Можна помітити одну дуже важливу галочку навпроти історії. Саме від неї залежить включення процесу запам’ятовування дій користувача. При бажанні прибравши галочку можна повністю відключити створення бази даних історії. Але це варто робити після виконання очищення конфіденційної інформації.
 5. Кожен пункт, відкритий перед вами, відповідає за свою роботу в браузері. Відзначте галочками всі доступні квадратики для знищення всієї інформації щодо того користувача від імені якого активований профіль.
 6. Величезний прямокутник з написом «Очистити дані» запустить процес очищення історії та інших даних зазначених користувачем.

  Вибираємо «Очистити дані»

Коригуємо настройки Яндекс для глобального видалення історії

Глобальне видалення відноситься до процесу очищення історії зі свого аккаунта.

З під аккаунта відвідайте головну сторінку Яндекс по повному адресою «https://yandex.ru», де графа пошуку буде посередині екрану. (В короткій версії «ya.ru» цього пункту просто немає).

 1. Справа, де введення пароля від аккаунта є меню «Налаштування».
 2. Випаде чотири підкатегорії – нам знадобитися опуститися в самий низ до «налаштування порталу».

  Налаштування в Яндекс пошуку

 3. «Історія пошуку» буде містити ваші конфіденційні дані.
 4. Видалення допоможе очистити пошук, щоб в реченні випадали тільки сайти загального користування, а не часто запитувані користувачем.
 5. «Результати пошуку» – тут прибираємо галочки з усіх категорій, які є в персональному пошуку розташованого знизу в лівому кутку екрана, а саме «Показувати часті запити» і «Показувати сайти, на які ви часто заходите».

  Налаштування підказок і сайтів

Очищення історії з Яндекс браузера на Android і інтернету виконана.

висновок

Сподіваюся ви розібралися як очистити історію в Яндексі на телефоні Андроїд, а так же позбавити себе від підказок і найбільш відвідуваних сайтів. Якщо у вас виникають труднощі або інші питання по використанню програм на Андроїд, IOS або ПК – задавайте питання в коментарях до цієї сторінки або нашу групу в контакті і ми обов’язково допоможемо вам.

Ссылка на основную публикацию