Як очистити історію браузера (Opera, Chrome, Firefox)

Як видалити історію браузера (Опера, Хром, Firefox).

Де подивитися на які сайти заходили в Інтернеті і які запити вводили в пошуку, журнал і історія дій в Інтернеті. Початківці інтернет-користувачі і навіть багато досвідчених можуть випадково закрити необхідну сторінку в одному з браузерів.

Для того, щоб повернутися до перегляду закритого сайту не знадобиться повторно шукати його в пошуковику: досить відкрити історію браузера. У кожному з сучасних програм є історія, але вхід в неї дещо відрізняється. Тут можна прочитати, що робити якщо сайти не відкриваються і не завантажуються, хоча Інтернет є. Ми вже розповідали про те як почистити кеш і куки в браузері, а тепер мова піде про історію перегляду сайтів в Інтернеті.

Opera (Опера).

Для входу в історію в даному браузері потрібно лише натиснути CTRL + H (History) або увійти в верхнє меню і вибрати пункт «Історія». При вищеописаних діях відкривається історія відвіданих сторінок. У нових версіях Опери (починаючи з 24) історія відразу ж відкривається по числах місяця, а в старих потрібно вибрати між «Сегодня», «Вчора», «На цьому тижні», «в цьому місяці». Таким чином, можна легко знайти цікаву для сторінку, відвідувану раніше.

Google Chrome (Гугл Хром).

Багато користувачів використовують Google Chrome, вибираючи його, як для установки на комп’ютер, так і для використання на мобільному пристрої. Як і в Опері, можна набрати комбінацію CTRL + H, щоб потрапити в історію відвіданих сторінок. Є й інший спосіб – вхід через меню. На відміну від Опера, в Гугл Хром настройки розташовуються в правому верхньому кутку у вигляді трьох рисок, на які потрібно навести курсор миші і клацнути.

Відривається меню, де майже по центру розташований пункт «Історія». Далеко не завжди потрібно знайти сторінку, яка відвідувалася протягом декількох останніх днів. Буває таке, що потрібно знайти сторінку, що відкривається кілька тижнів тому. Для цього краще скористатися вікном пошуку, куди вводиться назва сайту або окремі слова.

Mozilla Firefox (мозила Фаерфокс).

Для того щоб знайти відвідувану сторінку в даному браузері, слід скористатися верхнім меню і вибрати пункт «Журнал». Якщо сайт був закритий кілька секунд назад або одним з останніх, то він буде відображатися у вікні. Якщо ж мова йде про більш давнє відвідуванні сайту, то можна скористатися комбінацією CTRL + SHIFT + H або вибрати в меню «Показати весь журнал». Тепер відвідувану сторінку легко знайти за датою відвідування. Можна також скористатися пошуком, який доступний в верхньому кутку вікна.

Yandex Browser (Яндекс Браузер).

Як і в багатьох інших браузерах, тут діє комбінація клавіш CTRL + H, але можна повернутися до закритої сторінці і через меню налаштувань. В Yandex Browser воно знаходиться у верхньому правому куті (як в Гугл Хром). Натискання на «Налаштування» відкриває окреме вікно, де у верхньому кутку без праці можна знайти «Історію». Якщо відвіданих сторінок дуже багато, то можна скористатися пошуком по історії, який відкриє будь-який сайт відвідуваний недавно.

Слід зазначити, що всі перераховані вище дії можливі тільки при стандартних налаштуваннях програм. У всіх є можливість відключити історію відвідувань. Якщо зберігання історії відключено, то доведеться заново шукати сторінку. Тому не рекомендується відключати цю функцію.

Ссылка на основную публикацию