Як обрізати відео на комп’ютері

Рідко можна знайти людину, яка б не любила мистецтво кіно. Сучасні технології та розвиток комп’ютерної техніки зробили можливим не тільки дивитися все, що завгодно, коли завгодно і де завгодно, але і самому спробувати сили в якості оператора, режисера, сценариста.

Що називається – відчуйте себе Фелліні. І ось, ви взяли в руки відеокамеру або просто цифровий фотоапарат і через нетривалий час у вас накопичилися тонни сирого відеоматеріалу.

Саме так – сирого. Після перегляду накопиченого відео ви приходите до обтяжуючому висновку, що це нікуди не годиться. Це не можна показувати навіть самим лояльним друзям і родичам.

Вже дуже багато сміття вийшло в результаті тотальної відеозйомки і хотілося б як-небудь позбутися від усього зайвого, щоб залишився шедевр світової кінематографії.

Виникає питання: як обрізати відео на комп’ютері? При перегляді роликів в відеоплеєр, вивчаючи меню, начебто ніяких інструментів для обрізки відео і не передбачено.

І це так і є – відеоплеєри служать тільки для перегляду. А для редагування відео служать відеоредактори. Де ж знайти одну з таких програм? Відеоредактори існують в двох варіантах:

 1. Локальні програми на комп’ютері.
 2. Онлайн-сервіси по обробці відеороликів.

Кожен варіант має свої переваги і недоліки приблизно такого рангу:

 • Онлайн-сервіси для редагування відеороликів абсолютно безкоштовні, прості в експлуатації, легкі для розуміння, практично завжди є функція миттєво поділитися контентом з друзями в соціальних мережах або безпосередньо вивантажити ролики на свій відеоканал на YouTube.
 • До недоліків онлайн-сервісів для роботи з відео можна віднести сильно обмежений список можливостей для редагування. І, найнеприємніше в тому, що відео має дуже велику вагу. Процес завантаження-вивантаження, збереження і редагування онлайн займатиме дуже багато часу. Потрібно мати просто пекельне терпіння або комп’ютер найостаннішої моделі і колосального швидкодії.
 • І ще одна проблема роботи з відео онлайн – вам знадобиться додатково дуже швидкий інтернет. А ця послуга коштує досить великих грошей. За місяць онлайн-редагування свого кінофільму в інтернеті ви витратите стільки грошей на оплату трафіку, що цілком вистачило б на придбання ліцензії на професійну відеостудію від такого авторитетного виробника програмного забезпечення як Sefir.com.

Як обрізати відео онлайн

Якщо ж ви не думайте про професійну кар’єру відеорежисера, навіщо вам витрачати сто доларів на покупку програми? Щоб обрізати невеликий відеоролик для завантаження на YouTube цілком можна обійтися і онлайн-сервісом.

Сервісів таких дуже багато, можна розглянути процес роботи на прикладі Online-Video-Cutter.com. Сама назва говорить, що цей сайт пропонує послуги по обрізці відеороликів через інтернет.

Інтерфейс сайту простенький і складається всього з декількох кнопочок.

 1. Для початку натисніть Open File, щоб завантажити ваше відео. Можна також завантажити ролик з хмарного сховища або диска.
 2. Тепер натисніть Open і почнеться перегляд матеріалу.
 3. В процесі встановіть повзунки в тих місцях, за якими відео та необхідно буде обрізати. Тепер натисніть Cut і ролик буде обрізаний як ви і хотіли.
 4. Далі можна вибрати бажаний формат збереження файлу, рівень якості.
 5. Натисніть Save і вкажіть папку, куди ви хочете помітити готовий продукт.
 6. Натисніть Download і дочекайтеся закінчення завантаження.

Як обрізати відео на комп’ютері за допомогою Serif MoviePlus

Професійна відеостудія, з допомогу можливостей якої можна в домашніх умовах монтувати і обробляти спецефектами будь відеоролики, перетворюючи сировину в відеопродукт будь-якого роду, аж до повнометражних кінофільмів з початкової заставкою, повним стереофонічним дубляжем і кінцевими титрами.

Якщо вам потрібно тільки обрізання роликів, тоді немає потреби купувати платну версію, досить завантажити пробну – MoviePlus Starter Edition. Функціонал сильно обмежений по порівняння з комерційною версією, але нарізати відео по потрібним шматках цілком можна.

Для скачування програми потрібно зареєструватись, що в майбутньому дає право на істотні знижки. Завантажте програму на жорсткий диск комп’ютера, пройдіть процес установки і починайте користуватися.

Інтерфейс англійський, але все інтуїтивно зрозуміло.

 • Відкрийте файл відеоролика на своєму комп’ютері. Зверху з’явиться ряд кадрів ролика.
 • Можна прокручувати і вибирати відео для обрізки буквально по кадрам.
 • Небажані кадри можна просто видалити за допомогою контекстного меню.
 • Компонування ролика здійснюється методом простого перетягування комп’ютерною мишею.

Ви можете в цій програмі відкривати файли відео будь-якого формату і конвертувати їх в будь-які інші. У тому числі і для подальшого перегляду на мобільних пристроях.

Обрізка в Nero Recode

Nero Recode дозволяє обрізати відео не тільки по довжині, але і по області екрану. Ви можете виділити необхідну область екрану і все інше буде видалено після кодування нового файлу.

Також ця програма вміє змінювати формат, стискати відео, конвертувати його під екран смартфона і багато іншого. Це одна з кращих програм на мій погляд.

 1. Управляється програма простіше простого.
 2. Перетягуєте потрібне відео з папки в програму
 3. Вибираєте що потрібно обрізати
 4. Вибираєте формат, в якому хочете зберегти відео
 5. Програма виконує всю роботу і зберігає відео в обраній папці

Програма може тягнути відео безпосередньо з youtube та інших онлайн трансляторів відео.

Ссылка на основную публикацию