Як обрізати відео на комп’ютері (обрізка video) – без програм, онлайн, windows 7, windows 10, безкоштовно, швидко, великого розміру


У windows 7

Простий спосіб обрізки відеофайлу без програм – за допомогою вбудованого додатка системи «Кіностудія Windows Live».

Відкрийте програму і слідуйте наведеним нижче керівництву, щоб редагувати відео великого розміру:

 1. Натисніть «Додати відео і фотографії», щоб переглянути та вибрати відео з PC для додавання. Також можна перетягувати файл відразу на розкадрування.
 2. Існує два способи використання функції поділу:
  • Виберіть точку на відеокліпі, де необхідно обрізати файл, клацніть правою кнопкою миші і натисніть «Розділити». У разі якщо потрібно виділити частину, виберіть дві обмежують її точки.
  • Виберіть потрібну точку. На робочій панелі клацніть вкладку «Виправлення», далі натисніть «Розділити».
  • Після цього відео буде розділено на частини. Їх можна редагувати, змінювати положення відносно один одного або просто видаляти, обрізаючи таким чином вихідний файл.
 3. Натисніть на значок в лівому верхньому кутку, потім виберіть «Зберегти проект». На вибір доступно чотири якості виведення відео. При наведенні курсора миші на кожну опцію з’являється розмір вихідного відео, співвідношення сторін і інші параметри.

У Windows 10

Використовується додаток «Фотографії», інтегроване в операційну систему:

 1. Відкрийте папку з відеофайлом і клікніть на нього правою кнопкою миші. З’явиться діалогове вікно, в якому виберіть функцію «Відкрити за можливістю», із запропонованих варіантів вибираємо додаток «Фотографії».
 2. Можна почати редагування:
  • виділіть фрагмент, який потрібно обрізати. Як лівого повзунка вказується початкова точка відео, а правого – кінець. Налаштуйте обидва повзунка за своїм бажанням перед обрізанням відео;
  • виберіть опцію «Усікти». Її значок розташовується у верхньому правому куті додатка.
 3. Клацніть на значок збереження, який розташований там же. Тепер дайте назву своєму відео і збережіть його.

Як обрізати відеоролик онлайн безкоштовно

Можна скористатися популярним онлайн-триммерного сайтом Online Video Cutter. Прості кроки, щоб швидко обрізати відео онлайн:

 1. Натисніть кнопку «Відкрити файл», щоб імпортувати відеофайли з комп’ютера на сайт, потім дочекайтеся закінчення процесу завантаження.
 2. Виберіть діапазон різання, встановивши точку початку і кінця, потім натисніть «Зберегти», щоб почати процес.
 3. Коли курс різання закінчиться, натисніть кнопку «Завантажити», відео буде збережено на ПК, Google Drive або Dropbox за вибором.

Функція онлайн-обрізки дозволяє відбирати потрібну область відео і одночасно змінювати пропорції кадру. Всі ці практичні функції об’єднані в одному місці, що робить його популярним сайтом «все в одному». Безпека гарантується сервісом – завантажений файл буде видалений через кілька годин після закінчення роботи.

За допомогою яких програм і додатків можна обрізати video

Joyoshare Media Cutter

 1. Запустіть Joyoshare і натисніть «Відкрити», щоб додати відеофайл, або перетягніть потрібне відео і помістіть його в центр Joyoshare.
 2. Натисніть піктограму «Змінити» поруч з відеокліпом, і з’явиться нове вікно редагування. Виберіть вкладку «Налаштувати» в верхньому рядку меню і обрізайте відео. Переміщайте білу рамку, щоб збільшити або зменшити відео для видалення небажаної області, або введіть точні значення в нижерасположенной розділі. Вікно попереднього перегляду покаже, що відбуваються. Натисніть «Start», щоб закрити вікно.
 3. Натисніть кнопку «Формат» > «Режим кодування». Він дозволяє налаштувати якість відео, формати файлів (mp4, avi, wkv), кодек. Виберіть формат для експорту відповідно до необхідних вимог. Натисніть «ОК».
 4. Тепер натисніть кнопку «Пуск» і почніть конвертувати і зберігати обрізок в локальну папку вашого комп’ютера. Зачекайте кілька хвилин, а потім отримаєте змінене відео в папці призначення після завершення перетворення.

VLC Media Player

Він підтримує різні формати, в тому числі файли з відеореєстратора. Обрізати відеокліп за допомогою медіаплеєра VLC:

 1. Відкрийте скачані ПО VLC на ПК, зайдіть в «Інструменти» > «Налаштування».
 2. Встановіть налаштування для обрізки. Виберіть «Все» в «Показати налаштування», а потім зайдіть в «Відео» > «Розгорнути фільтри» > «Кадрування».
 3. Введіть конкретні пікселі для обрізки зверху / знизу / ліворуч / праворуч.
 4. Потім натисніть «Відео»> «Фільтри», відзначте «Фільтр трансформації відео» і натисніть «Зберегти».
 5. Перейдіть в «Медіа» > «Конвертувати / Зберегти» і натисніть кнопку «Додати», щоб імпортувати один файл для обрізки.
 6. Збережіть обрізане відео. Натисніть кнопку «Обзор», щоб отримати папку призначення, і натисніть кнопку «Почати», щоб почати обрізку відео.

Windows Movie Maker

 1. Необхідно завантажити і запустити додаток Windows Movie Maker. Натисніть «Мультимедіа», щоб імпортувати відеофайл. Перетягніть файл на тимчасову шкалу або клацніть правою кнопкою миші і виберіть «Додати на тимчасову шкалу».
 2. Ображати відеофайл.
 3. Збережіть відео.

Ссылка на основную публикацию