Як обрізати відео на комп’ютері без сторонніх додатків

Якщо ви хочете обрізати відео на комп’ютері, ви можете обійтися без будь-яких сторонніх додатків. Якщо ви хочете зробити відносно просте редагування відео, то нам підійде і вбудований додаток в Windows 10.

Відео редактори, як правило, є складними або дорогими. На жаль, безкоштовні додатки часто приходять з обмеженнями. Гарна новина полягає в тому, що Microsoft стає все розумнішими і робить програми більш потужними.

Додаток Фотографії стало мати можливість редагувати відео, але управління цим процесом не забезпечує інтеграцію відео на пряму. А ось додаток Фільми та ТВ в Windows 10 отримало оновлення і однією з особливостей редагування в додатку є функція обрізання відео в Фотографії.

Як обрізати відео в програмі Кіно і ТБ

Кіно і Тв – це програма яка дозволяє обрізати відео на комп’ютері безкоштовно не вдаючись до сторонніх додатків. Відкрийте відео, яке ви хочете обрізати в Кіно і ТБ – програмою. Внизу праворуч, ви побачите кнопку редагування. Натисніть на неї і виберіть варіант з меню, яке з’явиться «Обрізка».

Це дозволить відкрити відео в додатку Фото. Відео буде автоматично припинено. За допомогою двох повзунків, зможете вибрати частину відео, яке ви хочете обрізати. Ділянка між двома повзунками є тією частиною, яка залишиться в відео. Натисніть на кнопку «Зберегти копію» в правому верхньому кутку, щоб зберегти обрізану частину відео.

Обрізане відео збережеться в тому ж каталозі, де знаходиться оригінал або задати папку або каталог самостійно. Воно буде мати таке ж ім’я, що і вихідне, тільки додається в кінці приставка _Trim.

Обрізати відео Онлайн

Так само дуже простий спосіб обрізати відео, це використовувати онлайн сервіси відео файлів. Ви можете використовувати графічний інструмент кадрування, щоб вибрати частину, яку ви хочете обрізати, або ввести бажані розміри вручну. Можна також зафіксувати співвідношення сторін, щоб зробити відео: 4: 3, 16: 9, 3: 2 і багато іншого.

Щоб обрізати відео онлайн, завантажте відео використовуючи відповідну кнопку та виділіть у виділене вікно завантаження. Відео-файли можуть бути MP4, WebM, AVI, FLV, MOV. Ви можете обрізати кінець або початок відео, або обидва відразу, щоб скоротити відео.

  1. Завантажити відеофайл з вашого пристрою.
  2. Виберіть час початку і кінця.
  3. Ви можете зробити це вручну, або запустити відеоплеєр і використовувати поточний стан кнопки під час відтворення відео.
  4. Ви можете також зупинити відео і встановити поточну позицію там, де побажаєте.
  5. Натисніть «Обрізати відео!» Кнопка.

Інструмент збереже той же якість і формат вихідного файлу.

Ссылка на основную публикацию