Як обрізати сім карту під мікро сім?

На даний момент в сучасному світі залишилося мало гаджетів, які підтримують стандартні варіанти sim-карт, їх місце зайняли мікро sim-карти. Наприклад, в айфоне 4 і 4S встановлюється micro sim, що з’явилася в 2003 році. А в айфоне 5, 5S, 5C, 6, 6 PLUS, 6S, 6S PLUS, SE, 7, 7 PLUS варто вже більш зменшений формат sim-карт – nano-sim. Тому в нашій статті ми піднімемо питання: як обрізати її самому.

Cім-карту можна зменшити в домашніх умовах, або ж довірити цю справу фахівцям. Самостійно обрізати картy будинку можна за допомогою підручних засобів: ножиць або канцелярського ножа, манікюрною пилочки або наждачного паперу і штангенциркуля або ж простий лінійки. Після обрізки, sim-карту ще можна буде вставити в звичайний телефон.

Як після зміни формату SIM вставити її в звичайний телефон

Обрізану сімку можна буде поставити в звичайний телефон, але для цього потрібно повернути їй колишній вигляд. Для цього слід звернутися в спеціалізований інтернет-магазин або ж в найближчий салон зв’язку, там пояснять, як вставити, запропонують адаптер для подібних sim-карт. Кращим варіантом буде – придбання цілого набору, так як в нього входить набір наклейок, який міцно з’єднає адаптер з антеною, щоб та не падає. Якщо ви ніде не знайшли таких наклейок, вам допоможе звичайний скотч.

Крім того, адаптер можна замовити в онлайн-магазині, в його комплект входять сам адаптер і шпилька, що дозволяє витягувати лоток для сім-карти для iPhone. Можна також замовити перехідники під потрібний формат вашої cім карти, завдяки йому, карти можна буде встановити навіть в звичайний телефон. Варто тільки помістити cім картy в адаптер і встановити в мобільний пристрій.

Як правильно вкоротити не пошкодивши чіп

На відміну від micro-sim, де грає важливу роль довжина відступів, nano-sim зменшити набагато простіше, так як у неї практично відсутні пластикові краю. Тому ймовірність пошкодження чіпа мала. Але, якщо ви випадково пошкодили чіп, і ваш мобільний пристрій не ловить мережу, не варто панікувати, зверніться до свого оператора і вам нададуть дублікат sim-карти потрібного пластини розміром.

Яка сімка стоїть у вашому айфоне?

Якщо ви вирішили змінити картy в своєму телефоні, переконайтеся, що вона буде відповідних розмірів, а якщо розмір не підходить, то вивчіть, як правильно вирізати мікро сім для iPhone, тому що нині вийшли друком нові моделі айфона підтримують тільки такий вид сім-карт , як macro-sim, а також nano-sim. Тому власникам таких телефонів буде потрібно або відкусити сім картy стандартних форматів до розміру мікро-сім, або під нано сім або поміняти на відповідний розмір, так як звичайний вставити неможливо.

Як самостійно обрізати SIM

Cім в телефоні звичайного формату є пластиковим прямокутником з чіпом, розміром 25х15 мм. Розміри мікро сім складають 15x12x0,76 мм, а розміри нано сім – 12,3 × 8,8 × 0,67 мм.

Як безпечно зменшити SIM в домашніх умовах

У процесі обрізки, може статися непоправне, а саме-можуть зіскочити ножиці, ви не те відріже, все піде не за планом.

Увага! Ви повинні бути впевнені, що точно знаєте всі нюанси, як обрізати сім в домашніх умовах і як самостійно зробити це. Тому щоб не пошкодити свою сім, вам слід потренуватися на старих непотрібних sim картах, і вже після проробляти цю махінацію зі своєю основною.

Як правильно підігнати під мікро формат

Розберемо, як зробити:

Для початку потрібно накреслити навколо чіпа розмітку 15х12 мм, по якій буде обрізатися карта. Після візьміть воістину гострі ножиці, щоб все йшло гладко, краще всього для цього підійдуть маленькі манікюрні. За накресленим лініях потрібно вирізати зайвий пластик, після чого залишається лише акуратно зрізати невеликий кут карти.

На завершення всього, потрібно звірити розмір карти з роз’ємом в мобільному пристрої. Якщо карта все ще велика, потрібно видалити залишки непотрібного пластику пилою для нігтів або ж наждачним папером.

Робимо з стандартної sim

Процес переробки стандартної сімки під нано виглядає наступним чином:

  1. Потрібно обрізати cім картy, зрізати нижню і верхню частину сімки, але перед цим запам’ятати, де розташовується кут, щоб після його відновити. По закінченню обрізки довжина сімки повинна бути 12,3 мм.
  2. В ширину сімка буде 8,8 мм, для чого потрібно обрізати зайвий пластик з боків.
  3. Що і як зробити, якщо ваша сімка не входить в слот, не підходить по товщині і яка сімка підійде? – вам буде потрібно наждачний папір. Максимальна товщина nano-sim становить 0,70 мм, потрібно взяти невеликий шматок наждачного паперу і прати, природно, шар з графікою оператора. Стирання пластика ніяк не впливає на працездатність сім-карт, але перед тим, як ви почнете це робити, захистіть дихальні шляхи медичною маскою або марлею, так як пил подразнює слизову і має різкий запах.

Тепер розберемо, як правильно зробити nano-sim з micro-sim. Цей процес майже не відрізняється від переробки зі звичайної сімки. Мікросімка не тільки більше nano-sim, вона також переважає і в товщині. Товщина мікросімкі більше на 0,10-0,15 мм. Тому вам також буде потрібно наждачний папір і трохи часу.

Є ще більш легкий спосіб, як правильно обрізати під nano sim. У салонах зв’язку є спеціальний інструмент, завдяки якому можна безперешкодно обрізати стандартну карту під мікро або під нано сім або за невелику плату або взагалі безкоштовно до потрібного вам розміру. Після чого додатково допоможуть вставити sim-карту в слот вашого мобільного пристрою.

Ссылка на основную публикацию