Як обрізати пісню для дзвінка на телефоні Android?

У вас є пісня, з якою ви б хотіли зробити рингтон для смартфона. Однак є одна проблема – потрібно, щоб звучав певний момент мелодії. Що можна зробити? Найпростіший спосіб – це вирізати потрібну частину пісню і вже її встановити як рингтон. Робиться, це дуже просто, зараз все покажемо.

Ми будемо використовувати безкоштовний аудіоредактор. Для цього насамперед запустіть Play Market.

Введіть слово аудіоредактор в рядок пошуку, після чого натисніть на кнопку введення.

Перед вами – список аудіоредакторів на будь-який смак. Вибирайте той, який вам сподобався найбільше. Ми скористаємося додатком від recorder smart apps.

Встановлюємо.

Запускаємо програму і на головному екрані бачимо меню. Натискаємо на кнопку «Виберіть аудіофайли».

Надаємо дозволу при необхідності.

Бачимо список пісень. Якщо вони розташовані на карті пам’яті, можете вибрати і її. Якщо не видно пісню, можна скористатися пошуком або переглядом папок. Якщо пісня перед вами, натисніть на іконку у вигляді ножиць поруч з піснею.

Далі – «Вирізати з докладним інтерфейсом».

За допомогою прослуховування треку і рамок (ліва – зелена, права – червона) вибираємо місце в пісні, яке необхідно вирізати. Потім натискаємо на кнопку «Зберегти» у верхній частині вікна.

Задаємо ім’я рінгтони, натискаємо «Зберегти».

Вам відразу ж буде запропоновано використовувати рінгтон за замовчуванням або призначити його контакту.

Якщо рінгтон не вдається встановити, швидше за все, з додатком потрібні права адміністратора. Можна вчинити так: оскільки рингтон вже збережений, ми можемо зробити його за замовчуванням за допомогою налаштувань. Зайдіть в розділ «Звук», виберіть рингтон, встановіть потрібну мелодію за замовчуванням.

Ссылка на основную публикацию