Як обійти регіональну блокування на Youtube?

Ніхто не любить, коли нам обмежують доступ до чого-небудь в Інтернеті. Наприклад, блукаючи в черговий раз по просторах Youtube, ви можете відкрити цікаве відео, але, на превеликий розчарування, вас зустріти не віконце з плеєром, а сумна іконка з повідомленням «відео недоступне для перегляду в вашій країні».

Всі ми стикалися з регіональним блокуванням на Youtube – це просто неминуче. Безліч користувачів думають, що ці заходи є рішенням самого відеохостингу, але знайте, що обмеження на свої відео, як правило, виставляють самі творці медіаконтенту. Наприклад, якщо автор відео забажає, щоб його творіння було приховано від жителів певної країни, то користувачі, які живуть там, не зможуть отримати доступ до відео.

Зрозуміло, у автора є на це повне право, а також свої причини. Однак, все одно неприємно, що від вас щось приховали, грунтуючись на вашому місці проживання. У зв’язку з цим, виникає цілком закономірне питання: «Чи можливо якось обійти ці регіональні обмеження на Youtube?» Відповідь – так, причому досить просто.

YouTube відео недоступне у вашій країні? Не біда! У даній статті ми розглянемо способи, за допомогою яких вам відкриється будь-яке відео на одному з найпопулярніших хостингів відео в усьому світі.

YouTube відео недоступне у вашій країні – як обійти блокування

Зміна посилання відео

Існує величезна кількість способів обійти регіональну блокування. На сьогоднішній день, повідомлення «перегляд недоступний для вашої країни» більш нікого не засмучує, так як завжди можна просто злегка змінити посилання на відео в браузері і всі перепони будуть зняті.

Якщо ви ще не знаєте про цей спосіб, то давайте розглянемо його ближче. Отже, ви дійсно можете обійти обмеження і безпосередньо отримати доступ до відео за допомогою невеликої зміни в засланні відео. Давайте візьмемо, наприклад, посилання на це відео (у цього відео немає регіонального обмеження, але це не так важливо):

  • https://www.youtube.com/watch?v=rYXdsOEWBj0

Якщо ви зіткнулися з регіональної блокуванням будь-якого відео, то в його посиланням потрібно змінити невелику частиною. У підсумку, у вас повинно вийти щось подібне:

  • https://www.youtube.com/v/rYXdsOEWBj0

Замінивши оригінальне посилання цій невеликій модифікацією, ви зможете отримати доступ до потрібного вам відео. Не має значення, що перегляд недоступний для вашої країни – це спосіб працює в більшості випадків.

Сервіси і анонімайзери

На просторах Інтернету знаходиться величезна кількість всяких сторонніх ресурсів, які допоможуть отримати вам доступ до того чи іншого відео в Youtube. Одними з найпопулярніших сервісів серед користувачів є ті, до чиїх послуг можна вдатися просто доповнивши посилання декількома символами.

Наприклад, сервіс savefrom.net дозволяє завантажувати потрібне відео вам на комп’ютер, приклад в будь-якому доступному якості. Вам всього лише потрібно додати до youtube на засланні на відео букви SS і натиснути на Enter, потім вас зустріне сайт savefrom.net, на якому все просто і зрозуміло розписано. Так, завантаження відео не є найзручнішим процесом, але, технічно, воно все ще вважається за обхід регіональної блокування. Доступ до контенту ви адже отримали, вірно? Ось приклад посилання для використання savefrom.net:

  • https://www.ssyoutube.com/watch?v=rYXdsOEWBj0

Крім іншого, обійти блокування потрібного вам відео можна за допомогою ресурсу NWFS Youtube. На відміну від попереднього сервісу, вам не знадобиться нічого скачувати. Просто додайте на початок посилання NWFS і натисніть Enter, після чого ви перейдете на сторінку сервісу, де і зможете подивитися відео. Ось приклад посилання для використання NWFS Youtube:

  • https://www.nwfsyoutube.com/watch?v=rYXdsOEWBj0

Якщо відео не доступне для перегляду в вашій країні, то ви також можете вдатися до використання так званих анонімайзерів. Анонімайзери – це ресурси, які дозволяють вам відвідувати ті чи інші ділянки Інтернету в анонімному режимі. Відповідно, якщо ви зайдете на Youtube через один з анонімайзерів, то зможете абсолютно спокійно переглянути потрібний вам контент. Рекомендувати якийсь із них досить складно, так як їх величезна кількість і всі з них мають схожий функціонал. Введіть в пошуковик «Анонимайзер» і виберіть будь-який вам сподобався.

Браузери для анонімного серфінгу

Ще одним досить непоганим спосіб по обходу регіональної блокування у вигляді повідомлення «відео недоступне у вашій країні» в Youtube є використання спеціалізованих браузерів, що забезпечують анонімний доступ до Інтернету.

Їх основне призначення – це надання максимальної
безпеки ваших особистих даних при серфінгу, але вони також здатні перенаправляти трафік через множинні проксі-сервера, тим самим маскуючи ваше справжнє місце розташування і IP-адреса.

Встановіть будь-який з цих браузерів, а потім перейдіть за посиланням на потрібне відео на Youtube, щоб спокійно приступити до перегляду. Який же браузер вибрати? Практично будь-хто. В Інтернеті ви можете знайти величезну кількість різних браузерів, які допоможуть вам обійти регіональні блокування в Youtube, а також в інших ділянках Інтернету.

Наприклад, величезною популярністю серед користувачів користується Tor Browser. Даний браузер забезпечує величезний рівень захисту, перенаправляючи ваш трафік за поширеною добровольцями по всьому світу мережі. Він не дозволить будь-кому переглядати вашу історію відвідувань, не дасть різних ресурсів дізналися про вашу реальну місцезнаходження, а також надасть вам доступ до веб-ресурсів, які раніше були заблоковані для вас.

Tor Browser можна використовувати на Windows, MacOS або Linux, причому його навіть немає потреби кудись безпосередньо встановлювати. Наприклад, можете записати вже налаштовану вами версію Tor Browser на USB-носій, і використовувати його в такому вигляді.

Крім Tor Browser, ми також можемо порекомендувати вам ряд інших браузерів, за допомогою яких ви зможете обійти такі повідомлення від регіональних обмежень Yotube, як «відео недоступне для перегляду в вашій країні». Наприклад, ви можете скористатися Epic Privacy Browser, PirateBrowser або VPN / TOR Browser Globus. Все це відмінні браузери, які нададуть відмінний досвід користування.

VPN-сервіси

Якщо ви хочете максимально легко обійти блокування, наприклад, регіональне обмеження на Youtube, то найкраще вдатися до використання спеціалізованих VPN-сервісів. VPN – це віртуальна приватна мережа, за допомогою якої ви можете щодо анонімно і безпечно переміщатися по Інтернету, і, що більш важливо, отримувати доступ до контенту, заблокованого для користувачів з певного регіону.

Як і в випадку з усім іншим, існує величезна кількість всіляких VPN-сервісів, причому як безкоштовних, так і на платній основі. Вибирайте будь-який на ваш смак, так як у кожного з них є плюси і мінуси. Ок, щоб не залишати вас з нічим, ми рекомендуємо вам поглянути на такі VPN-сервіси, як ExpressVPN, TunnelBear, Hide Me і GooseVPN. Всі ці VPN-сервіси надають відмінні функції щодо безкоштовно. Якщо ви просто хочете обійти регіональну блокування на Youtube, щоб отримати доступ до певного відеоматеріалу – їх вам вистачить з головою.

Отже, ми описали вам найпоширеніші способи, за допомогою яких ви можете, так би мовити, обдурити Youtube. Також слід згадати, що багато хто з методів зможуть впоратися і з обмеженням «цей канал недоступним у вашій країні», якщо ви захочете отримати доступ до каналу того чи іншого автора. Все дуже зручно, просто і головне – безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию