Як не бути обдуреним під час покупок в інтернеті?

Для більшості покупців передсвяткові знижки, є привабливою можливістю купити необхідну річ. Всюди рясніють рекламні банери, в торгових центрах і на вулиці лунають рекламні оголошення, в яких пропонується вигідно купити товар. Багато інтернет магазини пропонують швидку форму доставки товару. Наприклад, для більшості геймерів доставка eBay- самий зручний і швидкий спосіб отримання замовленої речі. Складені художній альбом в Steam допоможуть успішно провести розпродаж товару в «Чорну п’ятницю» і до «кіберпонеділок»

Пов’язана зі святковими розпродажами лихоманка повинна початися вже дуже скоро. Тому багато жителів нашої країни кинутися в магазини за покупками, з метою взяти участь в популярному американському святі. Хтось не любить бігати по розпродажах і вже не перший рік оформляє покупки через інтернет магазини прямо з-за кордону. З метою отримання більшого прибутку багато американських магазини розтягнули час розпродажів, перетворивши його з одного дня практично в місяць. Протягом такого тривалого часу можна буде переконати більше покупців прикупити кілька непотрібних речей на наближення свят.

Свята, час акцій і підвищена активність шахраїв

Всі ми чекаємо новорічних свят для того, щоб настав час розпродажів. Знаєте, хто любить цей час не менше ніж ми всі? Кіберзлочинці. Вони непогано наживаються в цей час, неабияк поповнюючи свої гаманці нашими грошима. Час розпродажів для них – унікальна можливість зірвати великий куш. В основному вони розраховують, що їхні жертви буду багато витрачати, не помічаючи сум, тому є можливість вкрасти кошти. Дійсно увагу і особлива обережність у більшості людей в цей час знижується, що призводить до плачевних результатів. В якійсь мірі вони праві, тому що люди в сезон знижок піддаються ажіотажу, і не стежать за своїми витратами. Більшість шукають вигідні пропозиції покупок, захоплені вибором моделей і не замислюються над тим, що зараз їх гаманець знаходиться в небезпеці.

Є кілька способів захистити себе від онлайн – шахраїв:

  1. Візьміть собі за правило не відкривати листи, які вам надсилають різні онлайн – магазини. Особливу небезпеку несуть вкладення, прикріплені до їх файлів. На вашому комп’ютері повинна бути резервна копія цінних файлів.
  2. Намагайтеся не відгукуватися на різні онлайн посилання, листи від невідомих людей або повідомленнях в чаті.
  3. Користуйтеся надійними паролями, навіть якщо не часто купуєте в інтернеті.
  4. Купуйте тільки на перевірених сайтах, ставитеся дуже обережно до того, щоб вносити дані своєї карти в комп’ютер.
  5. Чи не оформляйте замовлення, підключаючись до відкритих для доступу мереж. Багато шахраї відкривають свій вай – фай, щоб дізнатися ваш логін і пароль.
  6. Захистіть свій комп’ютер, відключивши Bluetooth. В інтернет виходите через мобільне з’єднання.
  7. Не завантажуйте безкоштовні програми на свій комп’ютер.
Ссылка на основную публикацию