Як налаштувати збір електронної пошти з інших скриньок в GMail?

Коли ви перейшли з одного поштового сервісу на інший (наприклад, з Яндекса на GMail), вам, так чи інакше, можуть бути потрібні якісь вхідні листи з вашого старого електронного ящика, яким ви користувалися на іншому поштовому сервісі. Звичайно, можна заходити в обидва поштових аккаунта і перевіряти пошту і там і там, але це ж незручно. А якщо у вас 3-4 або більше пошт, які вам потрібно контролювати? Заходити час від часу в кожну тим більше незручно!

В цьому випадку рішенням є налагодження збору пошти з потрібних вам адрес в будь-яких поштових сервісах на один ваш життєвий електронний ящик, яким ви постійно користуєтеся. У підсумку вся пошта, яка надходитиме на інші ящики буде стікатися в один ваш ящик, що дуже зручно.

У даній статті я розповім, як налаштувати такий збір пошти в поштовому сервісі GMail.

Як реальний приклад, для чого може знадобитися збір пошти з інших скриньок.

Під моїм контролем 4 пошти: одна була створена для особистих цілей на Яндекс, потім перебрався на GMail, створивши там теж особисту пошту. Ще одна робоча пошта і одна пошта батька, яку я перевіряю, оскільки не вміє сам.

Разом, уявіть якщо постійно сидіти і дивитися листи на кожній з почт, заходячи окремо в кожен аккаунт! Тому я підключив всі пошти до своєї особистої на GMail (можете налаштувати збір пошти не тільки в GMail, але і в будь-яких інших сервісах, про що розповім в окремих статтях) і тепер всі листи стікаються туди. Налаштував додатково фільтрацію, щоб листи з кожної з почт поміщалися в свою папку для зручності.

Ось вам і приклад корисності функції збору пошти з кількох ящиків в один 🙂

Пам’ятайте, що налаштувати збір пошти ви можете абсолютно з будь-яких своїх електронних скриньок, розташованих на будь-яких поштових сервісах, наприклад, Яндекс, Mail, Gmail, Rambler і ін. Головне, щоб ви самі мали доступ до потрібних вам електронних скриньок, звідки хочете збирати пошту !

Налаштування збору пошти з інших скриньок в поштовому сервісі GMail.

Збір пошти в GMail проводиться в розділі “Налаштування”. Перейдіть туди, клікнувши по шестерінки і вибравши “Налаштування”.

Перейдіть в розділ “Облікові записи та імпорт” і навпаки функції “Отримувати пошту з інших акаунтів” натисніть “Додати поштовий акаунт”.

Відкриється окреме вікно, де будуть проводитися настройки пересилання листів з іншого вашого ящика. Спочатку введіть адресу електронної пошти, з якого буде здійснюватися збір пошти в ваш поточний ящик і натисніть “Далі”.

Потім пропонується вибрати один з варіантів збору пошти: зв’язати акаунти за допомогою Gmailify або просто імпортувати листи з іншого ящика.

Варіант Gmailifi з’явився не так давно і є найзручнішим! Він дозволяє вам працювати з листами іншого ящика прямо в поточному ящику GMail, листи зможуть фільтруватися за категоріями, будуть перевірятися на спам в Gmail і ви зможете і відправляти листи від імені свого другого ящика (з його адреси) прямо в GMail. Можна сказати, що ваша підключається пошта повністю переходить під управління GMail.

Таким чином, варіант звичайної пересилання (POP3) зараз вже і не на часі, просто немає сенсу його використовувати.

Виберіть варіант “Зв’язати акаунти за допомогою Gmailify” і натисніть “Далі”.

Потім потрібно буде підтвердити доступ до вашої другої поштою, натиснувши “Дозволити” або аналогічну кнопку (в залежності від підключається поштового сервісу).

Якщо ви ще не були прийняті в обліковий запис своєї другої електронної пошти, то для підтвердження потрібно буде в нього увійти.

На цьому настройка закінчена, ви повинні будете отримати в наступному вікні повідомлення про успішну прив’язці вашого другого поштового аккаунта до GMail.

Просто закрийте це вікно.

Після прив’язки аккаунта, пошта відразу ж буде поступово переноситися з вашого підключеного облікового запису в поточний акаунт GMail.

Листи відразу ж при пересиланні будуть фільтруватися і якісь листи можуть піти в спам.

Якщо вхідної пошти в вашому підключеному акаунті дуже багато, пересилання може зайняти хвилин 20, а можливо і більше.

Висновок.

Пересилання (збір пошти) з будь-яких поштових сервісів в GMail, як ви вже переконалися, налаштовується дуже просто, буквально в кілька кроків. Повторюся, це дуже зручно, коли у вас кілька пошт і раніше доводилося заглядати в кожну, щоб контролювати потік листів. А з включенням функції збору пошти, вся вона з усіх підключених ящиків буде стікатися в одну вашу пошту GMail!

Ссылка на основную публикацию