Як Налаштувати (WordPress 5.0) Правильним Методом Самостійно

Як налаштувати WordPress самостійно

Добридень! У цій статті я розповім, як налаштувати WordPress в домашніх умовах. Дані настройки бажано зробити відразу, як ви встановили даний движок. Постарайтеся уважніше прочитати цей пост.

Як налаштувати WordPress загальні налаштування

Спочатку зайдемо в меню настройки, розділ загальні.

Графа Назва сайту. Мається на увазі назву вашого домену. У Вордпресс вона розташована у верхній частині. Вкажіть просто ім’я вашого ресурсу. Я написав info-kibersant.ru.

Короткий опис. У вордпресс знаходиться нижче заголовка блогу. Здебільшого під опис вордпресс виділяє одну пропозицію. Тому, просто коротко напишіть, яка тематика у вашого ресурсу.

3) Адреса WordPress (URL), також напишіть назву блогу

4) Адреса сайту (URL), пишіть те ж саме назву. Виберіть, в основному дзеркалі буде присутній www чи ні.

5) Адреса e-mail. У цьому рядку потрібно вказати адресу вашої поштової скриньки.

6) Членство. Можете поставити галочку. При даній галочці кожен бажаючий зможе підписатися на вашу розсилку по RSS.

7) Часовий пояс. Напишіть, який у вас часовий пояс.

8) Формат дати. Зробіть вибір формату, який прийнятий у вашій країні.

9) Формат часу. Виберіть той формат, який прийнятий у вашій державі. На Заході часто ділять час на денний і нічний.

10) Перший день у вашій тижні. В Україні тиждень починається з понеділка.

Після проведених налаштувань не забудьте зробити збереження.

Як налаштувати WordPress настройки публікацій

Виберете «Налаштування» – «Написання».

 1. Форматування. Першу галочку поставте обов’язково, щодо другої, подумайте, ставити не обов’язково.
 2. Основна рубрика. В цьому розділі створюється ваша основна з рубрик. Якщо, наприклад, ви забудете зробити вибір рубрики для статті, Вордпресс поставить ту, яка обрана як основна.
 3. Формат записів. Бажано залишити стандарт.
 4. Публікація. Ви можете перенести «Опублікувати» в ваш браузер, в його панель. Можна робити публікації прямо з панелі браузера. Я ж раджу робити публікації всередині адмінки блогу, звичніше і надійніше.
 5. Опублікувати за допомогою e-mail. Я публікую статті з адмінки блогу. За допомогою електронної пошти ніколи не публікував. Можна спробувати, заради експерименту.
 6. Оновлювати сервіси. Дуже пріоритетний розділ. Коли ви опублікували нову статтю, Вордпресс на автоматі може проводити оповіщення про цих статтях в спеціальні сервіси, що стежать за новими статтями. Даний розділ допомагає більш швидкої індексації статей пошуковими системами, а це дуже важливо.

Далі я приведу список адрес, з досить хорошими сервісами стеження на новими статтями.

Акуратно скопіюйте дані адреси і вставте їх до себе в поле оновлень (В адмінці Параметри – Написання – Сервіси оновлень). Дані служби підходять ресурсів, з різною тематикою. Після внесених змін збережіть пророблені зміни:

http://blogdb.jp/xmlrpc
http://blogsnow.com/ping
http://godesigngroup.com/blog/feed
http://blogsearch.google.com/ping/RPC2
http://www.weblogs.com/RPC2/
http://ping.feedburner.com
http://wasalive.com/ping
http://www.blogshares.com/rpc.php
http://xping.pubsub.com/ping/
http://www.syndic8.com/xmlrpc.php
http://ping.syndic8.com/xmlrpc.php
http://ping.namaan.net/rpc

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів і Як скачати музику з ВК

Як налаштувати WordPress настройки читання

Далі у нас йде «Налаштування» – «Читання».

 1. Показувати в головній сторінці. У цьому розділі подано нам зробити вибір, яка буде у нас головна сторінка, динамічна або статична. Якщо ви її зробите її динамічної, на цій сторінці щоразу будуть з’являтися нові анонси свіжих постів. При статичному виборі, вам доведеться одну зі сторінок зробити головною. Після неї почнуть з’являтися анонси свіжих постів.
 2. На сторінках сайту показувати не більше … Показує, скільки матиме анонсів ваша головна сторінка і рубрики. Можна поставити десять. Я поставив шість. Мені здається, так більш компактно. Що б переходити від сторінки до сторінки бажано поставити посторінковий плагін, типу WP-PageNavi. Він буде нумерувати сторінки і зробить зручним перехід від однієї, до іншої. Якщо у вас стоїть стандартна наступна – попередня, це незручно. Користувачі йдуть з таких ресурсів.
 3. У RSS-стрічках показувати свіжі записи. В даному розділі виберіть, скільки заголовків останніх публікацій показувати.
 4. Для кожної публікації в RSS показувати. Бажано у вашій RSS передплачених послуг не підтримує показувати статті повністю, тому що великий ризик, що їх вкрадуть. Виберіть краще «Анонс». Надалі, поставте собі плагін, Ozh ‘Better Feed, він віддасть розсилці частина поста, до Читати далі … RSS бажано перенаправити, по сервісу FeedBurner.
 1. Видимість для пошукових систем. Не ставте галку, а то пошукові системи не будуть індексувати ваш текст.

налаштування обговорення

Опис даних настрої на пристойному рівні, тому бажано з увагою прочитати і вибрати оптимальний для вас варіант. Краще вибрати перевірка коментарів, для захисту від спаму. Також виберіть аватар, а краще його створіть, поставивши своє фото. Але про це в іншій статті …

Налаштування Медіа файлів

Коли ви завантажуєте зображення в даний движок, Вордпресс збереже картинку в чотирьох розмірах. Можна вставляти зображення повного, великого, середнього, і мініатюру. У WordPress намагайтеся вставляти слайди з невеликим об’ємом, але пристойною якістю. Якщо ви багато завантажте зображень з великим об’ємом, це може викликати збільшення часу завантаження сайту. Та й просто, сайт може почати гальмувати.

Про те, як зменшити розмір, не втративши якість, читайте тут …

Якщо ви будете вставляти в движок картинки великих розмірів і потім вибирати середній розмір, на сайті все одно буде поміщена картинка повного розміру. Визначте оптимальний розмір для вашого сайту, і зробіть його середнім, тоді вам не доведеться проводити спеціальні настройки зображення на сайті.

Не чіпайте останні два пунктика. Зображення за замовчуванням повинні потрапити в / wp-content / uploads вашого движка.

постійні ссилочку

Також важливий пункт налаштувань. Він показує, як буде виглядати ваша посилання. Подивіться на скріншот, і поставте галочку там же. Так ваша ссилочку буде виглядати більш красиво. Та й людям і пошуковим системам більш зрозуміло.

Ви будете постійно встановлювати нові плагіни, їх настроечкі додадуться в «Налаштування». Уважно ознайомтеся з настройками плагінів.

Ссылка на основную публикацию