Як налаштувати віддалений доступ до телефону Android

Прогрес крокує семимильними кроками до світлого майбутнього. Ще вчора, високі технології, можна було побачити, лише в шпигунських фільмах. Сканування сигналів сигналізації, віддалений доступ до телефону і багато іншого, здавалося, чимось далеким і нереальним.

Сьогодні, щоб управляти андроїд віддалено, не потрібно мати навички спецслужб, або бути хакером. Досить мати мінімальні знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення. Сучасні мобільні пристрої, працюють на різному програмному забезпеченні – Android, iOs або Windows Mobile. У цій статті піде мова про те, як налаштувати віддалений доступ до телефону Android.

Віддалений доступ до телефону Android можливий, при наявності програмного забезпечення, яке дозволяє це зробити. Це зручно, адже в разі втрати телефону, можна з легкістю відстежити його місце розташування. Забувши телефон вдома, можна отримати доступ до контактів і додатків через інтернет.

Додатки, опис і налаштування

Одним з цих додатків є Team Viewer. Програма, яка працює з багатьма операційними системами. Дуже многозадачная і функціональна. Її можна використовувати для віддаленого управління комп’ютером, але з Android вона відмінно ладнає.

На Android пристрій, потрібно встановити Team Viewer Quick Support, що дозволить підключити телефон до ПК за допомогою мережі інтернет. Особливих маніпуляцій для віддаленого доступу в цих утиліти не потрібно. Досить зареєструватися аккаунт на сайті виробника Team Viewer, це робиться для того, щоб Програма не генерувала випадковий ID і пароль при кожному новому запуску.

Звичайно, це потрібно робити тільки в тому випадку, якщо програму планується використовувати на постійній основі. Після, потрібно запустити Team Viewer Quick Support на телефоні. Після запуску на смартфоні, програма згенерує ID, його і потрібно внести в поле «ID партнера» в Team Viewer на ПК. Після на ПК слід вибрати умови підключення:

  • Віддалений доступ.
  • Обмін файлами.


Вибираємо «віддалений доступ», після чого програма запросить пароль Android пристрою. Як уже повідомлялося раніше, Team Viewer Quick Support вже згенерувала його на смартфоні. Після того, як пароль введений, комп’ютер отримує повний контроль над пристроєм. У вкладках доступні функції і вкладки:

  1. Панель інструментів – показує загальний стан телефону, завантаженість CPU і RAM, стан батареї, дані про пам’ять і бездротових мережах Wi-Fi і Bluetoth.
  2. Скріншот – дає можливість зробити знімок екрана смартфона, для подальшого дослідження на ПК.
  3. Додатки – показує всі утиліти, які завантажені на смартфон.
  4. Процеси – дає інформацію про працюючих програми та процеси пристрої.
  5. Налаштування – перегляд поточних налаштувань системи.
  6. Система – дані про операційну систему, її версія, останні оновлення та багато іншого.

У лівому нижньому кутку, передбачена функція, яка дозволяє створювати ЧАТ для користувачів.

Необмежений доступ до телефону

Але найважливішою функцією програми, є можливість віддаленого доступу до дисплея смартфона, яка дозволяє керувати ним, як якщо б людина мала б безпосередній контакт з телефоном. Щоб отримати можливість це робити, потрібно вибрати вкладку «Віддалене управління», після чого, система автоматично відправить запит на дозвіл цієї дії на смартфон. Після підтвердження, з’явитися вікно, яке дублює екран смартфона, з усіма параметрами і іконками, як на фізичному пристрої.

Ця дія дасть доступ до необмежених можливостей. Можна переглядати листування в соціальних мережах віддалено. Також можна отримає доступ до контактів, даними про вхідні та вихідні дзвінки, відстежувати пристрій і заблокувати його.

Опис функцій панелі налаштувань

У правому верхньому куті присутня вкладка – дії. Вона дозволяє обмінюватися правами контролю з партнером. Це означає, що в разі зміни параметрів контролю, смартфон виступає в ролі контролюючого пристрою. Нижче, в цій вкладці, дається можливість перезавантаження пристрою і дається можливість обменя поєднаннями гарячих клавіш.

Далі йде вкладка – перегляд. Дається можливість ґрунтовно налаштовувати екран і працювати з масштабуванням.
Наступною вкладкою йде – аудіо / відео. Вкладка дає можливість створювати аудіо або ж відео чат.

Також є можливість передавати файли. За допомогою цієї вкладки можна встановлювати і видаляти програми, аудіо / відео файли, чистити історію браузера, а при необхідності – знайти важливу інформацію. Відбувається все в вікні файлового менеджера, який дає можливість видаляти і встановлювати що-небудь за допомогою простого перетягування файлів.

Є можливість запису, в режимі захоплення відео з робочого столу. Тобто всі маніпуляції, після запуску режиму записи будуть збережені. Запис можна припиняти і відновлювати. Після зупинки, потрібно буде вказати директорію для збереження файлу. Можна вибрати будь-який зручний місце і, при необхідності переглянути відеозвіт.

За допомогою Team Viewer, можна здійснювати управління будь-яким Android пристроєм. Програма зручна тим, що вона безкоштовна, відбувається все в режимі реального часу, підтримується мобільний інтернет. Простота використання, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс – допоможуть зберегти контроль над смартфоном на відстані.

Ссылка на основную публикацию