Як налаштувати віддалений доступ до комп’ютера через TeamViewer

Віддалений доступ до іншого ПК може бути простим і зрозумілим. Це доводить програма TeamViewer. Після установки даного софта, користувачі задаються питанням, як налаштувати віддалений доступ до комп’ютера через TeamViewer. 
Встановлювати найкраще останню актуальну свіжу версію програми, яку можна завантажити з офіційного ресурсу розробників, щоб убезпечити себе від можливих вірусів і зловмисників, які часто викладають свої версії програми на сторонніх ресурсах з метою отримати несанкціонований доступ до ПК довірливого користувача. 
Після першого запуску, відкриється головне вікно програми, яке виглядає наступним чином:

Ваш ID – це унікальний код власного ПК, який потрібно буде повідомити своєму товаришеві на тому кінці дроту.
пароль – його також потрібно буде повідомити своїй довіреній особі, щоб той міг підключитися.
Якщо ж підключитися потрібно самому до свого партнера, то тоді потрібно ввести в поле ID партнера вже безпосередньо код свого товариша, щоб можна було до нього підключитися. Природно, на обох ПК має бути встановлено TeamViewer бажано однією версією. Всю інформацію для з’єднання (пароль і ID) можна продиктувати за допомогою телефону або інших методів. 
У разі якщо потрібно стабільно мати доступ до декількох ПК, то тоді краще встановити постійний пароль і ID на всіх ПК, щоб не просити користувача диктувати кожен раз свої дані для доступу. Це може бути корисним для зв’язку між домашнім ПК і офісним для перекидання і перегляду документів та інших файлів. 
Яким чином можна організувати таку мережу?
Для цього потрібно натиснути на виноску «Комп’ютери та контакти». 

Тут відкриється список контактів (ПК), до яких можна заходити, використовуючи постійний пароль. Для отримання доступу до даної функції, потрібно створити свій обліковий запис на сайті TeamViewer. Реєстрація досить спрощена і наочна. Наступний крок, при відкритті опції «Комп’ютери та контакти» з’явитися вікно з полями для введення своєї інформації. Тут можна налаштувати автоматичний вхід, щоб кожного разу не вводити свої облікові дані. 

Продовжуючи настоянку, потрібно увійти під своїм обліковим записом і в підміню «підключення»Вибрати пункт«Налаштувати неконтрольований доступ». Після цього, відкриється вікно, в якому потрібно буде ввести ім’я ПК для того щоб не плутатися і пароль, який буде постійно використовуватися. Тепер даний ПК готовий до використання для доступу з інших комп’ютерів без допомоги третіх осіб. Важливо розуміти, що використовується один обліковий запис, щоб отримати доступ до всіх машин.
Мало, хто знає, але TeamViewer можна також використовувати у вигляді файлового менеджера. Даний засіб дозволяє зручно перекидати файли між двома ПК. Також дану програму можна використовувати для організації відеоконференцій з аудіо супроводом і транслювати в свою мережу контактів або ж давати можливість підключатися новим користувачам для перегляду потоку. У програмі можна вести спілкування за допомогою чату та традиційних голосових дзвінків, а також вести запис відеопотоку при спілкуванні, вибравши необхідне дозволу і кодек.

Ссылка на основную публикацию