Як налаштувати синхронізацію закладок, історії, паролів та інших даних в Mozilla Firefox!

Продовжую серію статей про налаштування синхронізації налаштувань, закладок, паролів та інших даних в різних браузерах з вашим обліковим записом. Це дозволяє заходити в один і той же браузер під одним і тим же обліковим записом на різних пристроях і всюди будуть довантажуватися ваші закладки, паролі та інші дані, що дуже зручно! Раніше вже йшлося про те як це зробити в Google Chrome і Opera, а зараз мова піде про не менш популярному браузері – Mozilla FireFox.

Що можна синхронізувати з обліковим записом в Mozilla FireFox?

Як і інші браузери, FireFox може синхронізувати:

  • Відкриті вкладки браузера;

  • Історію відвідувань сайтів;

  • Збережені закладки;

  • Збережені логіни і паролі від сайтів;

  • Встановлені доповнення (розширення) для браузера;

  • Налаштування браузера.

Більшість цих даних можуть за рахунок синхронізації моментально переноситися між вашими пристроями, де ви будете заходити в браузер Mozilla Firefox під тією ж обліковим записом.

Такі дані, як настройки і доповнення, звичайно, не зможуть синхронізуватися з усіма пристроями, оскільки, наприклад, для смартфонів і планшетів не можуть встановитися ті ж доповнення в браузер, що і для комп’ютера. Це проблема сумісності. Також і з настройками, на мобільних пристроях вони можуть бути іншими. Але а при роботі з іншого комп’ютера з такою ж операційною системою, синхронізуватися може все!

Налаштування синхронізації

Налаштовується синхронізація в Мозілли досить просто, втім, як і в інших браузерах.

Запустіть Mozilla Firefox, відкрийте його меню [1] і виберіть “Увійти в Синхронізацію” [2].

Потрапите в розділ налаштувань синхронізації, де потрібно натиснути “Створити обліковий запис”.

Наступного разу потрапити в цей же розділ налаштувань ви можете наступним чином:

Відкрийте меню браузера і виберіть “Налаштування”.

Перейдіть в розділ “Аккаунт Firefox”.

Відкриється сторінка для проходження реєстрації. Заповніть коротку анкету, вказавши email, на який будете реєструвати аккаунт в Firefox, придумайте і вкажіть пароль, а також вік. Натисніть “Створити обліковий запис”.

На наступній сторінці ви можете вибрати, які дані браузера хотіли б синхронізувати з створеної обліковим записом Mozilla. Наприклад, можна синхронізувати тільки закладки або закладки з паролями, якщо інше вам не потрібно. Але рекомендую залишити для синхронізації все! Тому що місця це не займає і, як то кажуть, зайвим не буде. Раптом щось потім стане в нагоді.

Натисніть “Зберегти параметри”.

Далі побачите повідомлення про те, що потрібно підтвердити ваш аккаунт по електронній пошті.

Увійдіть на свою пошту і знайдіть там лист від FireFox Account з темою “Підтвердіть Вашу електронну адресу електронної пошти …” або аналогічної. У листі натисніть “Підтвердити пошту”.

Налаштування синхронізації готова!

Тепер вам залишається тільки увійти в створену щойно обліковий запис Mozilla FireFox на якомусь іншому пристрої, наприклад, на смартфоні і за рахунок синхронізації ви будете там бачити всі паролі, які зберігали на іншому пристрої, закладки, налаштування та ін. (Дивлячись що вибрали для синхронізації).

Зміна параметрів синхронізації

Якщо вам буде потрібно змінити налаштування синхронізації, наприклад, відключити синхронізацію будь-яких даних або, навпаки, включити, а також якщо буде потрібно змінити обліковий запис, то все це ви можете зробити в розділі “Налаштування” – “Аккаунт Firefox”.

Там виберіть, якщо необхідно, потрібні синхронізуються дані [1]. Якщо хочете вийти з облікового запису та створити нову або просто увійти в іншу, натисніть “Завершити з’єднання” [2] і з’являться відповідні кнопки для входу в учетку і для створення нової.

Натиснувши “Управління аккаунтом” [3], ви потрапите в особистий кабінет вашого профілю Firefox, де можна: змінити пароль; поставити аватарку; вказати ім’я; вказати додаткову адресу електронної пошти; подивитися пристрої, на яких у вас виконаний вхід в цей обліковий запис; видалити свій аккаунт (як правило, в цьому немає сенсу).

висновок

Якщо користуєтеся браузером Mozilla FireFox, то рекомендую користуватися синхронізацією. Дуже і дуже зручна річ, як і в інших браузерах! Бо зазвичай, якщо хто-небудь користується одним браузером на комп’ютері, то і на інших пристроях, включаючи смартфони та планшети ця людина теж користується тим же браузером. Отже буде дуже зручно користуватися одними закладками, історією, настройками і іншими даними вашого браузера відразу на всіх пристроях!

Ссылка на основную публикацию