Як налаштувати синхронізацію даних в браузері Google Chrome з обліковим записом Google!

Ця стаття для тих, хто користується браузером Google Chrome і при цьому ще не застосовує можливість синхронізації даних свого браузера, таких як закладки, історія, паролі тощо., Зі своїм обліковим записом Google. Таким чином, всі дані браузера, які можуть бути дуже важливими (особливо паролі) будуть надійно зберігатися в ваш профіль і вже нікуди не загубляться до тих пір, поки у вас є доступ до свого облікового запису Google.

Яка користь від синхронізації даних браузера Google Chrome з вашим обліковим записом в Google?

 1. Ваші дані, збережені в браузері, будуть в безпеці! У разі краху самої системи, жорсткого диска або, врешті-решт, простий «поломки» браузера Google Chrome, ви не втратите важливих даних з вашого браузера. Найголовніше з цього:

  • Закладки, які іноді вони нараховуються десятками і сотнями і де можуть бути посилання на дійсно потрібні вам сайти, які ви потім не відразу зможете знайти в інтернеті, тому що не згадаєте як їх знаходили.

  • Логіни і паролі від сайтів.

   Паролі – це, взагалі, один з найважливіших пунктів, тому що багато користувачів зберігають всі паролі в браузерах і ніде більше. І трохи щось не так буде навіть з самим браузером, ваші паролі можуть піти! А також їх можна навіть випадково видалити через різні сторонні програми для очищення Windows і прискорення її роботи.

  • Збережені дані банківських карт, які ви використовуєте при оплаті на різних сайтах через Google Chrome.

  • Налаштування браузера.

  • Встановлені розширення.

  • Історія (які сайти відвідували і в який час). Іноді з історії можна знайти сайт, який ви втратили і не зберегли, запам’ятавши, що ви його відвідували такого-то числа.

  А також зберігаються такі дані, як автозаповнення (то що ви вводили під будь-які форми коментування, пошуковики та ін.), Теми для оформлення браузера, відкриті вкладки.

  Все це в зашифрованому вигляді постійно передається в ваш обліковий запис Google, т. Е. Відбувається синхронізація. Тому, якщо якийсь збій трапляється, все що вам потрібно для відновлення даних -войті знову в свій аккаунт Google через браузер Google Chrome. Збережені дані вмить перенесуться на ваш комп’ютер в браузер!

 2. Ваші дані з Google Chrome будуть доступні вам на будь-якому пристрої, де встановлено такий же браузер і виконаний вхід в ваш обліковий запис Google.

  Наприклад, ви в основному працюєте вдома, а також у вас є й інше робоче місце. Вам достатньо буде там увійти через Google Chrome в свій аккаунт гугла і всі ваші дані будуть через кілька секунд доступні і на цьому робочому місці!

  Також при використанні будь-яких пристроїв, де ви користуєтеся браузером Google Chrome, все буде синхронізуватися з вашим обліковим записом Google. Наприклад, на смартфоні або планшеті входите в свій аккаунт гугл через цей браузер і знову всі ваші збережені дані браузера під рукою.

  Все це дуже зручно!

Приступаємо до практичної реалізації …

Як налаштувати синхронізацію даних Google Chrome.

Налаштування синхронізації ваших даних з браузера Google Chrome з вашим аккаунтом в Google насправді проста.

Вам буде потрібно ваш обліковий запис в сервісах Google. Якщо такої у вас ще немає, то рекомендую вам її завести (Посилання на реєстрацію в сервісах Google:). Натисніть там кнопку «Створити обліковий запис»:

Чому я рекомендую завести аккаунт в Google? По-перше ви зможете користуватися самої надійної та безпечної на сьогоднішній день поштою від гугла, яка називається GMail, а по-друге цю ж обліковий запис ви зможете використовувати на всіх інших сервісах Google, а це всім відомий Youtube, Google Диск, Google Карти, Google Фото, соц.сетях Google+ і ще багато інших корисних сервісів.

Звичайно, ви можете користуватися більшістю сервісів Google (наприклад, картами, ютуб) і без облікового запису, але, увійшовши під своїм учеткой, ви отримуєте більше можливостей і зручностей!

Відкрийте меню браузера Google Chrome на вашому основному пристрої, де збережені всі потрібні вам закладки, паролі та інші дані цього браузера і перейдіть в налаштування.

Натисніть «Увійти в Chrome».

Оскільки поки що вхід в аккаунт гугла через браузер у вас не виконано (бо якби був виконаний, то інфа з даної статті вам і не потрібна), всі дані, зберігаються на самому пристрої. А наше завдання завантажити їх в ваш аккаунт, щоб потім з будь-якого пристрою мати до них доступ.

Відкриється вікно де вкажіть логін від свого аккаунта в сервісах Google (це ваш EMail в пошті Gmail), натисніть «Далі» і після цього вкажіть пароль і знову «Далі».

З’явиться вікно, де повідомляється про те, які дані Google Chrome будуть синхронізуватися з вашим аккаунтом в гуглі. Натисніть «ОК» для завершення налаштування.

Тепер в настройках браузера, в розділі «Вхід» має відображатися, що ви увійшли під таким-то аккаунтом і нижче будуть кнопки для можливості відключитися від облікового запису і змінити настройки синхронізації.

На цьому все! Відразу після підключення браузера Google Chrome до вашого аккаунту в Google, в цей акаунт почнуть завантажуватися всі дані з браузера (закладки, паролі, історія і все інше). Весь цей процес займе всього кілька хвилин, а буває пролітає і менш ніж за півхвилини (залежить від кількості інформації, що зберігається в браузері).

Тепер ви можете сісти і працювати в будь-якому місці, з будь-якого пристрою, використовуючи всі ті ж настройки, закладки, паролі та іншу інформацію браузера Google Chrome, яка у вас вже збережена в обліковому записі Google.

Якщо ви хочете, щоб з вашим аккаунтом синхронізувалися тільки якісь певні дані з браузера, наприклад, тільки паролі і закладки, то в налаштуваннях Google Chrome вгорі натисніть «Додаткові настройки синхронізації».

Далі, у верхньому списку виберіть «Вибрати дані для синхронізації» (1) і після цього, нижче (2) ви зможете вибрати, яку інформацію браузер буде синхронізувати (то що відзначите галочками).

Якщо щось міняли, не забудьте натиснути «ОК» для збереження налаштувань.

Я рекомендую залишити для синхронізації всі дані, оскільки так ви нічого не втратите, та й ніякого сенсу немає, як правило, налаштовувати вибіркову синхронізацію!

висновок

Синхронізація даних браузера в Google Chrome – річ вкрай зручна! Тому що на кожному вашому пристрої, де ви виходите в інтернет з того ж браузера, у вас будуть різні закладки, збережені різні паролі та інша інформація. Виходить, що, наприклад, збережених логінів і паролів частина може бути на одній комп’ютері, частина на іншому. Це не може бути зручним. А після настройки синхронізації все буде у вас в одному акаунті!

Всім користувачам Google Chrome, хто до сих пір не користується можливістю синхронізації даних браузера з обліковим записом Google, рекомендую все це налаштувати, тому що це дуже зручно і спрощує роботу!

Ссылка на основную публикацию