Як налаштувати стрім ігор з Xbox One на Windows 10 (детальна інструкція)

Microsoft недавно повідомили, що користувачі зможуть транслювати (стрім) улюблені ігри з Xbox One на комп’ютер з Windows 10, і навіть грати в них з ПК. Тепер, коли відбувся реліз Windows 10, саме час геймерам випробувати нову функцію, запропонований компанією.

На сьогоднішній день Windows 10 вже встановлено більш, ніж на 14 мільйонах комп’ютерів по всьому світу, і нами було складено детальний гайд, як безкоштовно налаштувати трансляцію ігор з консолі на ПК.

Як безкоштовно транслювати улюблені письменники і поети з консолей Xbox One на ПК з Windows 10

Перед тим, як почати:

  • на комп’ютері повинна бути встановлена ​​операційна система Windows 10;
  • вам знадобиться USB-кабель;
  • у вас повинна бути консоль Xbox One.

Крок 1. Підключіть геймпад до комп’ютера з Windows 10 за допомогою USB-кабелю. Драйвера, необхідні для підтримки геймпада, автоматично встановляться на ПК, оскільки Windows 10 поставляється з попередньо встановленою службою підтримки Xbox One.

Крок 2. Запустіть стандартний додаток Xbox на Windows 10.

Крок 3. Створіть новий акаунт Xbox Live або увійдіть в уже існуючий.

Крок 4. Увімкніть консоль. Переконайтеся, що консоль і комп’ютер з Windows 10 знаходяться в одній локальній мережі.

Крок 5. Переконайтеся, що консоль і комп’ютер підключені до однієї і тієї ж бездротової мережі.

Крок 6. В налаштуваннях Xbox One увійдіть в меню Пріоритети і виберіть «Дозволити трансляцію на інші пристрої».

Крок 7. У додатку Xbox One на комп’ютері натисніть «Уподобання». Ви побачите свою консоль в списку можливих підключень. Якщо ви вже підключали свою Xbox One до комп’ютера, виберіть консоль в журналі і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Крок 8. Перейдіть в стартове меню в додатках Xbox і виберіть гру з меню «Недавні», а потім клацніть «Грати з консолі». Ви помітите дві нових кнопки в області «Підключення»: «Тестова трансляція» і «Трансляція». Тестову трансляцію можна використовувати для усунення проблем або перевірки з’єднання. Після першого запуску гру можна буде запускати як з консолі, так і за допомогою програми Xbox для Windows 10. Ви зможете отримати доступ до всіх меню Xbox One, спілкуватися з друзями за допомогою Xbox Live, а також грати онлайн з вашого ПК.

Для використання голосового чату та ведення трансляцій ігор з Xbox One в інтернет необхідно буде просто підключити до комп’ютера мікрофон, сумісний з Windows 10.

Ссылка на основную публикацию