Як налаштувати скайп на ноутбуці: інструкції, можливості і опції

Налаштування скайпу на ноутбуці від А до Я – тонкощі процедури та використання

Будь-який сучасний користувач ПК (персональний комп’ютер) користується програмою Skype. Дана програма має численні можливості, дозволяє відправляти миттєві повідомлення, здійснювати дзвінки і відеодзвінки, обмінюватися файлами. Це один з кращих засобів спілкування на відстані. Ви хочете побачити друга, що живе в сусідньому будинку? Або хочете поговорити з родичами, які перебувають за тисячі кілометрів від вас? Вам необхідно провести прес-конференцію з колегами по роботі, що знаходяться в різних містах? При наявності комп’ютера та підключення до інтернету зробити це легше простого. Проте необхідно знати, як налаштувати скайп на ноутбуці для найкращого спілкування. У кожного є свої вимоги і побажання. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу skype може виконати їх всі.

Завантаження і установка скайпу для ноутбука

Програма skype безкоштовна і є у вільному доступі в інтернеті. Викачуємо програму і починаємо її установку. Реєстрацію можна пройти і після установки, але краще зробити це заздалегідь. Натискаємо на кнопку «реєстрація». У відповідні рядки вводимо ім’я, прізвище, адресу електронної пошти, логін, пароль. Потім підтверджуємо прочитання ліцензійних угод і переходимо безпосередньо до скачування.

Після завантаження запускаємо програму і встановлюємо її. Перед установкою буде запропоновано вибрати потрібну мову. Може пропонуватися встановити плагін «Click to call». Після закінчення установки скайп автоматично запуститься. Необхідно буде ввести свій логін і пароль. Далі програма перевірить колонки і мікрофон на ноутбуці. Коли перевірка закінчиться, натискаємо «далі». Відкривається вікно настройки аватара (іконка, яку будуть бачити інші користувачі). Вибираємо аватар або натискаємо кнопу «відкласти».
Відкривається головне меню скайпу. Зліва знаходиться список контактів. Спочатку там є контакт служби підтримки. Також є графа пошуку контактів. У неї можна вводити нікнейми потрібних вам користувачів. Щоб додати користувача, спочатку необхідно відправити запит, який той повинен підтвердити.

Як налаштувати мережеві статуси

В процесі зміни вашого статусу в скайпі через іконку в треї немає нічого складного

Мережеві статуси – індикатори, які показують, чим зайнятий користувач скайп в даний момент і чи бажає він спілкуватися.
Мережеві статуси, які можна включити вручну:

  • «В мережі» – статус, що означає, що ви готові до спілкування, вам можна дзвонити і надсилати повідомлення;
  • «Немає на місці» – повідомляє користувачам, що вас немає на місці, дзвінки і повідомлення приймаються;
  • «Не в мережі» – статус, який буде показуватися іншим користувачам, коли скайп на ноутбуці не буде включено;
  • при включенні статусу «невидимий» іншим користувачам буде видно те ж саме;
  • «Не турбувати» – ставиться для попередження, що ви зайняті, дзвінки та повідомлення будуть приходити, але вже безшумно;
  • «Переадресація» – показує, що вас немає в мережі і що встановлено переадресацію.

Крім того, окремий статус з’являється при груповому розмові або дзвінку на стаціонарний телефон. Також є статус «заблокований» – обраний контакт не може дзвонити або писати вам. Щоб заблокувати користувача, необхідно зайти в «Контакти», натиснути правою кнопкою миші на відповідний контакт, а потім вибираємо «Заблокувати».

Скайп для ноутбука – основні настройки

Щоб відкрити розділ налаштувань, натискаємо на «інструменти» і натискаємо на «настройки». Спочатку відкривається вкладка «Загальні». Тут можна налаштувати запуск скайпу при включенні ноутбука, автовключение статусу «Ні на місці» після закінчення обраного кількості хвилин, поміняти мову інтерфейсу в рядку «Мови» і активувати функцію початку дзвінка при подвійному натисканні мишкою на контакт, що полегшить процес виклику. Щоб відкрити інструкцію до даного розділу, слід натиснути на іконку із зображенням знаку питання і вибрати розділ «Як налаштувати скайп».

У підрозділі «Налаштування звуку» вибирається мікрофон і динаміки, якщо на ноутбуці їх кілька. Тут же можна дозволити їх автоматичне налаштування або налаштувати вручну. У вкладці «Додаткові настройки» можна вибрати пріоритет пристроїв. Тобто якщо до ноутбука підключені декілька мікрофонів або колонок, skype буде спочатку включати то пристрій, який ви поставите першим в списку (за умови, що воно працює).

Крім того, в цьому розділі знаходяться налаштування веб-камери. На більшості сучасних ноутбуків є вбудована веб-камера. Якщо її немає або ви хочете камеру з більш високою якістю зображення, то гаджет можна підключити через USB-порт. У вкладці «Налаштування відео» вибираємо відповідний пристрій. Тут же можна поміняти аватар, зробити більш розширені настройки (частота), вибрати, від яких користувачів скайпу відеодзвінки будуть прийматися автоматично (бажано вибрати «Від списку контактів»). Практично на всіх веб-камерах знаходиться індикатор, який спалахує при включенні. Щоб відкрити інструкцію, слід натиснути на іконку із зображенням знаку питання внизу вікна.

Як налаштувати скайп для дзвінків на стаціонарні та мобільні телефони

За допомогою skype можна здійснювати дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони. Для початку потрібно внести гроші до вашого профілю. Це робиться на офіційному сайті skype. Потім вибираємо тарифний план. Безлімітний підходить для тих, хто постійно користується цією послугою. Їли вам це не потрібно, то краще налаштувати план з вказаною кількістю хвилин.

Для дзвінка на стаціонарний телефон натискаємо на іконку із зображенням телефонної трубки. Якщо абонент, якому ви хочете зателефонувати, є у вас в контактах, то натисніть на «виклик» поруч з його никнеймом і вибрати контактний номер списку,. Для введення номера вручну відкриваємо «Номеронабирач». Спочатку вказуємо країну, до якої належить потрібний номер. Потім вводимо або з клавіатури, або за допомогою інтерактивної панелі цифри номера. Зелена іконка по центру – дзвінок на вказаний номер. Також можна написати абоненту смс-повідомлення, скориставшись кнопкою праворуч.
Щоб налаштувати функцію переадресації, відкриваємо «Налаштування – Дзвінки – Переведення». Це дуже корисна функція, яка дозволить вам знаходитися на зв’язку, навіть якщо поруч немає ноутбука. Працює це так: ви вказуєте мобільний або стаціонарний номер, на який в разі вашої відсутності в мережі скайп буде перенаправлений виклик. Гроші за цю послугу знімаються тільки з вас відповідно до тарифного плану.

За допомогою skype ви так само можете зателефонувати і на звичайні телефони, що в деяких випадках дозволить непогано заощадити

Отже, скайп – проста у використанні, незамінна програма для сучасної людини. Спілкування ще ніколи не було таким доступним. Завантаження і установка не вимагають особливих навичок. Якщо ви знаєте, як налаштувати скайп, то зможете зробити спілкування з іншими користувачами найбільш зручним для вас, оскільки широкий спектр опцій дозволить налаштовувати skype на будь-який смак.

Ссылка на основную публикацию