Як налаштувати роутер D-Link DIR 320, його технічні характеристики

Роутер D-Link DIR-320 вважається одним з досить популярних. Чи не рідкісна ситуація, коли купить людина маршрутизатор D Link, принесе додому, а потім дзвонить інтернет провайдеру і каже: «ось, купив і не можу налаштувати». Розглянемо коротко технічні характеристики і зовнішній вигляд.

Зовнішній вигляд і характеристики

З приводу характеристик мало, що можна сказати, адже все маршрутизатори вкрай схожі. Використовується стандарт бездротової мережі 802.1g / b. На Wi-Fi роутер, крім LAN портів, є 1 USB порт. Антени на модемі знімні. Якщо бути точніше, то в ньому всього одна антена. Сам апарат підтримує протоколи з’єднання PPPoE, L2TP, PPTP.

На передній частині апарату розташовані різні індикатори, лампочки, які дозволяють стежити за станом тих чи інших характеристик:

  • Спочатку йде стандартний індикатор живлення, який показує чи включений маршрутизатор
  • Далі йдуть індикатори, що показують стан інтернету, бездротової мережі «Wi-Fi».
  • Після йдуть 4 індикатора локальних портів. Вони показують, чи є яке-небудь підключення роутера через LAN кабель, і якщо так, то через який порт.
  • Останній індикатор USB, який показує, чи включений порт USB.

На задній частині апарату розташовані різні порти і роз’єми, в які необхідно вставити шнури і кабелі для правильної установки:

  • Спочатку йде одна антена, яка дозволяє зв’язку діставати далі по будинку або квартирі.
  • Потім йде один роз’єм USB, він має зелену обведення.
  • Потім йде 4 сині локальні порти, вони необхідні для приєднання за допомогою LAN-кабелю.
  • Потім один WAN або INTERNET роз’єм для підключення інтернету до нашого модему.
  • Передостанній роз’єм потрібен для підключення блоку живлення.
  • Остання кнопка підписана як «RESET». Вона потрібна для скидання налаштувань, за її допомогою виконують скидання пароля.Сама кнопка знаходиться всередині отвору, що захищає її від випадкового натискання, адже після скидання пароля, роутер доводиться заново налаштовувати.

установка маршрутизатора

Перед тим, як що-небудь налаштовувати, модем потрібно розпакувати і встановити на зручне для нас місце. Важливо щоб поруч була розетка, щоб туди діставав інтернет кабель, щоб неподалік був ПК.

В установці немає нічого складного. Для правильної установки потрібно всього лише підключити електроенергію до роутера, приєднати комп’ютер та інтернет через шнури. Інтернет кабель надається інтернет компанією. На цьому етапі настройка і установка D Link DNS на необхідне місце закінчилася.

Повна настройка маршрутизатора

До того, як почати налаштовувати інтернет і бездротову мережу, перед тим, як налаштувати роутер D Link DIR 320, нам необхідно перевірити, чи правильно комп’ютер приєднаний до модему.

Перевірка з’єднання

Щоб перевірити з’єднання комп’ютера, який працює на операційній системі Windows 7, нам потрібно перейти в «Пуск», потім в стандартну панель управління комп’ютером. (Простіше робити як в інструкції по скриншотам, вона допоможе налаштувати D Link DIR 320).

Зараз нам необхідно вибрати «Перегляд стану мережі та завдань».

Після того, як вибрали необхідний пункт, нам треба натиснути «Зміна параметрів адаптера».

Тепер потрібно подивитися в властивості «Підключення по локальній мережі».

Нам потрібно переглянути, чи правильні властивості протоколу інтернету версії 4 там стоять.

Тут ставимо галочки, якщо їх немає, все навпаки автоматичної настройки, як на скріншоті. І натискаємо «ОК».

У тому випадку, якщо на ПК у Вас Windows 10, то слідуємо за іншою інструкції. «Пуск», а потім треба кликати на «Параметри».

Кількома на підпункт «Мережа та інтернет».

Зліва в меню потрібно клікнути на Ethernet, потім дивимося настройку параметрів адаптера, як і в першій інструкції.

Тепер так само дивимося властивості LAN мережі.

Дивимося властивості для четвертої версії.

Знову встановлюємо автоматичні конфігурації і натискаємо «ОК».

Тепер ми впевнені в тому, що з’єднання справно працює, якщо немає, то оновлюємо ПО. А на оновленому роутере зараз вже можна виконувати якісь дії.

Налаштування інтернет з’єднання

Щоб виконати будь-які подальші дії, нам потрібно увійти в налаштування роутера. Це відбувається через браузер, там переходимо на 192.168.0.1 або 192.168.1.1 – це сайти. Це потрібно робити на ПК, у якого немає підключення до інтернету.

У тому вікні, що відкрилося, нам пропонують ввести Login & Password. За стандартом ім’я і пароль ідентичні – admin.

Тепер ми увійшли в центр будь-яких змін, нам потрібно поміняти мову інтерфейсу на російську, щоб простіше було. У правому верхньому кутку, де Languagе, вибираємо «Русский».

Розглянемо стандартну настройку по PPPoE. Останнє це тип з’єднання, його потрібно уточнювати у провайдера. Вся важлива інформація з налаштування може перебувати в договорі. Так що в першу чергу слід заглянути туди.

У блоці «Мережа» тиснемо на WAN. У вікні, що було відкрито тільки що, треба натиснути «додати». Тут робимо так, як показано на скріншоті.

Тип з’єднання потрібно вибрати PPPoE, або той, який прописаний інтернет компанією у Вашому договорі.

Потім вказуємо ім’я користувача і пароль, вони під номером 2 і 3,4. Ці дані є в контракті з інтернет компанією.

Після цього тиснемо «Застосувати». Тепер на Вашому комп’ютері повинен з’явитися інтернет.

PPTP з динамічним адресою

Перш за все, для виконання налагодження нам потрібно перейти за посиланням WAN, яка знаходиться в блоці «Мережа». На новій станиці тиснемо «Додати».

1. Тип з’єднання, як і в назві цього підпункту, PPTP з динамічним адресою.

2. Навпаки автоматичного з’єднання необхідно поставити галочки.

3. Потім нам потрібно вказати ім’я користувача і пароль. Ці дані повинні бути надані провайдером.

4. Так само саме і з VPN-сервером. Його повинен надавати провайдер.

5. Тиснемо застосувати.

6. Після цього обов’язково натиснути «Зберегти і Перезавантажити», як на скріншоті.

PPTP зі статичним адресою

Для того, щоб налаштувати статичного з’єднання треба додати нове з’єднання. Це треба зробити у вікні WAN, воно знаходиться в блоці «Мережа». Тип з’єднання вибираємо той, який нам необхідний – PPTP + статичний.

1. Після потрібно заповнити поля в пункті IP. Всі поля, які є обов’язковими для заповнення, зобов’язані бути прописані. А дані ми можемо запросити у провайдера, служби підтримки, або знайти в паперових договорах.

2. Тепер налаштування пункту VPN. Відразу галочку навпроти автоматичної настройки. Після прописуємо всі виділені поля. Це ім’я користувача і двічі пароль, вони повинні бути в договорі. Як і адреса VPN-сервера.

3. Натискаємо застосувати.

Тепер обов’язково потрібно «Зберегти і« Перезавантажити »wi-fi роутер D Link Dir 320. Налаштування закінчена.

Налаштування бездротової мережі

Налаштувати Wi-Fi ще простіше. Для цього в блоці Wi-Fi вибираємо основні настройки (якщо не виходить знайти, то спочатку потрібно натиснути на розширені настройки внизу сторінки).

Після треба поставити галочку навпроти «включити бездротове з’єднання». Потім вказуємо необхідні дані. SSID – це ім’я вашого вай фая. Тут пишемо будь-, тільки англійськими літерами. Тиснемо «Застосувати».

Тепер треба поставити пароль на Wi-Fi. Щоб запароліть вай фай, вибираємо «Налаштування безпеки».

В поле «мережева аутентифікація» вибираємо WPA2-PSK. Ключ шифрування, який під номером 2, це і є пароль від WiFi. Після того, як був введений новий пароль, нам потрібно зберегтися. Для цього тиснемо на «Зберегти і перезавантажити», це під номером 3.

Тепер всі питання про те, як виконується настройка роутера D Link Dir 320 nru, повинні відпасти. Іноді, перед тим, як налаштувати роутер, нам необхідно дізнатися, як прошити роутер D Link Dir 320. Але про це, і про те як створити за допомогою маршрутизатора Д-Лінк ДІР мережеве сховище, ми розповімо в іншій статті.

Ссылка на основную публикацию