Як налаштувати панель завдань windows 7

Не раз зустрічали проблему, як налаштувати панель завдань windows 7, чому пропала панель задач, на панелі завдань немає мови, перемістилася панель задач?  Хочете зробити Ваш робочий стіл більш індивідуальним? А може, ви хочете зробити його більш функціональним? Почнемо з зовнішнім виглядом робочого столу Windows 7 і помістимо панель задач збоку екрана на вашому робочому столі.

Все це робиться дуже просто. Наприклад, подивіться на мій робочий стіл. Дивимося малюнок: 

Панель завдань розташована праворуч. Для мене таке розташування набагато зручніше, якби панель задач розташовувалося б за замовчуванням.

Як перемістилася панель задач.

Перший спосіб поміняти розташування панелі завдань.

Для цього на вільній панелі завдань натискаємо правою кнопкою миші. У контекстному меню знімаємо галочку з пункту – Закріпити панель завдань. Далі натискаємо і утримуючи ліву кнопку миші на вільній області панелі завдань, перетягуємо її в ліву чи праву область екрана. Після переміщення обов’язково поставте галочку в пункті – Закріпити панель завдань. Два простих дії і панель завдань там, де ви і хотіли. Чи не складно, правда?

Другий спосіб поміняти розташування панелі завдань.

Не набагато складніше першого, але доведеться витратити трохи більше часу. Але це нам дасть можливість зробити додаткові налаштування панелі завдань.

Для цього на вільній області панелі завдань натискаємо правою кнопкою миші і в контекстному меню вибираємо пункт – Властивості. Дивимося малюнок: 

1. Оформлення панелі завдань

– Закріпити панель завдань. Ця дія для панелі задач ми розглянули в першому способі.

– Автоматично приховувати панель завдань. Якщо поставите галочку в цьому пункті, панель задачь буде зникати автоматично і з’являтися тільки при наведенні курсору на край екрана там, де знаходитися сама панель. Це відноситься до питання: чому пропала панель задач?

– Використовувати маленькі значки. Якщо у вашій панелі завдань занадто багато значків запуску додатків, то слід поекспериментувати з цією функцією.

2. Положення панелі задач на екрані. Те що нам треба. Вибираємо один з пунктів розташування і натискаємо на кнопку – Застосувати.

3. Кнопки панелі задач. Тут можна налаштувати положення кнопок запуску додатків. Так само підійде тим, у кого їх накопичилося дуже багато.

4. Область повідомлення. Кількома на кнопку НАЛАШТУВАТИ. І в вікні визначаємо, що нам потрібно в цій області. Наприклад, можна повернути повідомлення кнопки вибору мови, якщо вона у вас якимось чином пропала.

У цьому питанні ми розібралися.

Ну якщо ми почали цю тему давайте йти до кінця і розглянемо ще декілька корисних налаштувань.

Налаштувати панель задач windows 7.

У вікні властивості панелі задач переходимо у вкладку – Меню «Пуск». Дивимося малюнок: 

Тут нам буде корисно настройка дії кнопки живлення. Дана кнопка перебувати в меню ПУСК. Детальніше ми розглядали це в статті Включення і виключення комп’ютера. Кнопку можна налаштувати під різні режими роботи. Наприклад, для перемикання користувачів або сплячий режим комп’ютера.

Розглянемо вкладку Панелі інструментів. Дивимося малюнок: 

На мій погляд, найкорисніша тут функція Робочий стіл. Поставите галочку і в панелі інструментів з’явитися кнопка «Робочий стіл». Клікаєте на неї і у вас з’являється швидкий доступ до всього робочого столу. Для переходів досить навести курсор на потрібний розділ і відкриється його вміст. Дуже зручно, що то швидко шукати через подібну функцію панелі інструментів. Немає необхідності відривати купу папок, досить переміщати курсор по потрібних розділів.

Що ще можна виділити тут корисного? Наприклад, більшість налаштувань можна зробити через контекстне меню, на панелі завдань. Так само є можливість викликати диспетчер задач. Для чого він потрібен? Поговоримо в наступній статті. Найнеобхідніша річ, якщо потрібно вбити затупілась програму.

На цьому все! Успіхів!

Ссылка на основную публикацию