Як налаштувати оновлення windows 7 – всі параметри

Оновлення – важлива частина будь-якого програмного забезпечення і винда – не виняток. У цій статті ми розглянемо, як налаштувати оновлення Windows 7. Я розпишу всі можливі параметри.

Отже, за замовчуванням, в сімці включено автоматичне оновлення, а так як оновлення можуть почати завантажуватися в момент, коли потрібен весь канал інтернету необхідно вказати, щоб отримувати останні оновлення безпеки тільки за вказівкою користувача. Давайте зробимо це.

Налаштування ручного оновлення Windows 7

Заходимо в “Панель управління” через меню Пуск і шукаємо іконку “Центр оновлення Windows”.

Відкриваємо центр і потім зліва вибираємо “Налаштування параметрів”. На скрині нижче я виділив зеленої стрілки.

Тепер в випадаючому меню вибираємо “Шукати оновлення, але рішення про завантаження та інсталяцію приймається мною”. Це дозволить бути в курсі останніх оновлень, але раптових установок не буде.

Далі я розпишу варіанти, як налаштувати оновлення в Windows 7 під свої потреби. Думаю, з варіантом вище все зрозуміло, якщо поновлення потрібні завжди, то вибираємо пункт “Автоматичне оновлення”, в такому випадку відкриється графік, який можна поставити на потрібний час. У разі, якщо каналу інтернету не шкода, але встановлювати їх хочете самостійно, то вибираємо автоматичне завантаження, але щоб рішення по установці приймалося користувачем. Ну і можна зовсім відключити поновлення відповідним пунктом.

Інші налаштування оновлень Windows 7

Також в настройках оновлень Windows є 2 пункту-галочки:

  1. Рекомендовані і важливі оновлення – тут розробники з Microsoft поділяють важливість оновлень. Я не буду вдаватися в подробиці, але скажу лише, що важливі безпосередньо впливають на стабільність роботи системи. Без рекомендованих можна обійтися. Але краще завантажувати все.
  2. Права на установку – якщо на комп’ютері більше 1 облікового запису, то краще галочку зняти, щоб якісь поновлення встановилися іншим користувачем без вашого відома. Ну а якщо стоїть автоматичне оновлення, то пункт не важливий.

І на цій ноті хочу закінчити цю статтю з налаштування оновлень Windows 7.

Ссылка на основную публикацию