Як налаштувати новий ПК

За допомогою наведених нижче порад ви зможете налаштувати знову придбаний ПК, який буде дуже швидко працювати. Придбання нового ПК або ноутбука – це завжди радісна подія, але його настройка може бути головним болем. Тут ми розкриваємо секрети по встановленню та налагодженню нової машини в рекордні терміни.

Новий ПК забезпечить додаткову потужність і дисковий простір – і, ймовірно, нова версія ОС Windows в той же час видалить весь безлад, що накопичився на старому ПК. Здійснення переходу не завжди проходить гладко, як цього хочеться. Перш за все, старий ПК став домівкою для багатьох документів, фотографій, фільмів і музичних треків, які були зібрані і створені протягом багатьох років і, цілком ймовірно, ви захочете їх перемістити на нову машину.

По-друге, на новому комп’ютері, ймовірно, не буде всього вашого улюбленого програмного забезпечення. І, по-третє, люди рідко використовують ПК з усіма його налаштуваннями за замовчуванням, тому ви, можливо, захочете налаштувати його таким чином, щоб все було впорядковано по вашому розсуду.

ВКЛЮЧЕННЯ

Коли ви вперше включите ваш ПК з Windows 8.1, то все буде трохи відрізнятися від старого комп’ютера з Windows 7 або більш ранніх версій. Для початку вам доведеться пройти через процес установки. Зокрема, ви повинні будете вибрати свій регіон і мову, погодитися з умовами ліцензії, налаштувати колірну схему, вибрати ім’я для вашого ПК, вибрати підключення до мережі, вирішити, чи приймати так звані «експрес» настройки, увійшовши до свого облікового запису Microsoft, пропустити крок чи створити новий обліковий запис Microsoft. Хоча ви можете використовувати Windows 8 і без облікового запису Microsoft. Але краще цього не робити. Створення нового облікового запису дасть вам доступ до OneDrive хмарним системам зберігання, а це також означає, що всі ваші налаштування збережуться в хмарі.

ВИДАЛЕННЯ ВІРУСІВ

Наступним кроком буде видалення вірусів і установка програмного забезпечення, яке ви дійсно хочете мати на своєму ПК. Цілком ймовірно, ваш новий комп’ютер буде завантажений безліччю утиліт, яких ви не чекали. Деякі з них корисні, але задумайтеся, чи будете ви з ними працювати, так як наявність громіздкого ПО на жорсткому диску може сповільнити ваш комп’ютер.

Звичайно, ви повинні переконатися, що ваш новий комп’ютер захищений від шкідливих програм, але демо-версії, які попередньо завантажені на новий ПК – не найкращий вибір. Тому, наприклад, безкоштовне AVG антивірусне програмне забезпечення, яке можна встановити за допомогою Ninite, буде служити вам краще. До речі, Ninite допоможе вам також швидше встановити всі ваші улюблені утиліти.

Ссылка на основную публикацию