Як налаштувати локальну мережу між двома комп’ютерами?

Приблизно 10 років тому мати комп’ютер вже було якоїсь розкішшю. Але сьогодні ж справи йдуть по-іншому, і майже в кожному будинку можна знайти такий пристрій, а то і два. Проте, без підключення до інтернету або локальної мережі ваш ПК не зможе проявити всі свої переваги. Саме тому, сьогодні ми розглянемо, як налаштувати локальну мережу між двома комп’ютерами.

Підготовка до налаштування з’єднання

З самого початку від вас вимагається перевірити присутність мережевих карт на обох, особливо це стосується старих. Якщо ж у вас ноутбук, то цей етап можна виключити. Природно, для підключення вам знадобиться кабель, обтиснутий по типу «комп’ютер – роутер».

Так як саме це з’єднання можна з точністю назвати найактуальнішим на сьогодні. У той же час також перевірте і наявність драйверів на мережеві карти. Щоб зробити це, вам потрібно відкрити «Мій комп’ютер» і знайти там пункт під назвою «Властивості».

Потім зайдіть в «Диспетчер пристроїв» і клікніть на пункті «Мережеві адаптери».

Якщо на вашому ПК не встановлені драйвера, то близько пристрою буде картинка зі знаком оклику, розташованим на жовтому тлі. Якщо ж драйвер є, то від вас просто натисніть на значок «Оновити драйвера». Ті ж маніпуляції повторіть і на іншому пристрої.

Безпосередня настройка мережі

Прийшов час підключення кабелів. Зараз потрібно один з кінців підключити в мережеву плату, а другий – до модему. Після цього просто трохи почекайте, щоб пройшла ідентифікація підключення. Тепер потрібно визначитися з головним комп’ютером. На ньому вже потрібно натиснути на значок «Пуск», і тут же натискаємо на іконку під ім’ям «Панель управління». Звертаємо погляд на пунктик під назвою «Мережа та інтернет». Тут вже можете сміливо переміщатися до Центру управління мережами і загальним доступом.

Тут же вам буде видно локальне з’єднання, яке автоматично визначено, як суспільне. Але вам потрібно замінити його на домашнє. А для цього треба зайти в «Домашню групу» і натисніть там на сторінку, розташовану внизу лівого кута. І вибирайте тут розділ «Домашня мережа». Тепер кілька секунд систему буде міняти налаштування на домашнє підключення.
Після вже виберіть ті пункти, які можуть бути доступні другого ПК або ноутбука: натисніть «Далі» і введіть (за потреби) пароль доступу для другого пристрою.

Тепер залишилося лише підключити другий ПК до цієї локальної мережі.

Як здійснити підключення другого пристрою?

Ви повинні звернутися знову ж до центру з управління мережами і загальним доступом (шлях сюди був описаний раніше) і натиснути на розділ під назвою «Домашня група». Якщо до цього ви все зробили правильно, то у вас буде видно пункт «Приєднатися». Клікніть мишею на цей пункт і введіть заданий пароль. Далі також потрібно вибрати дані, доступні для головного ПК.
Все, зараз ви вже знаєте, як налаштувати мережу між двома комп’ютерами і зможете легко здійснити цю операцію будинку.

Ссылка на основную публикацию