Як налаштувати колір для покажчика миші в Windows 10.

Більшість користувачів Windows 10 задоволені стандартним чорно-білим покажчиком миші і його розміром. Насправді, багато хто не знає про те, що Windows 10 дозволяє змінювати розмір і колір вказівника миші за замовчуванням.

До сих пір Windows 10 пропонувала тільки чорно-білі колірні схеми для покажчика миші. Ми повинні були встановити сторонній курсор миші, якщо ми хотіли встановити власний колір покажчика миші за допомогою панелі управління або за допомогою програми «Параметри». Детальніше в нашій статті: Як встановити курсор macOS в Windows 10

Починаючи з Windows 10 Build 18298, можна змінити колір покажчика миші без установки сторонніх курсорів або додатків. В розділі «Спеціальні можливості» → «Курсор і покажчик» додатки «Параметри» з’явилося кілька нових опцій.

Раніше користувач міг вибирати тільки між чорним і білим курсором, які були доступні в ОС. Нові настройки дозволять вам застосувати будь-який бажаний колір до покажчика миші.

Виконайте наведені нижче інструкції, щоб встановити власний колір покажчика миші в Windows 10.

Встановити власний колір для покажчика миші в Windows 10.

Крок 1: Відкрийте програму «Параметри», щоб зробити це швидко натисніть одночасно дві клавіші – клавішу з логотипом Win і букву I.

Крок 2: Перейдіть до групи налаштувань «Спеціальні можливості» → «Курсор і покажчик».

Крок 3: В розділі «Змінити розмір і колір вказівника» виберіть кольоровий покажчик (крайній з права), а потім виберіть один з семи запропонованих кольорів.

Якщо вам потрібно встановити власний колір, натисніть «Вибрати призначеного для користувача колір покажчика», виберіть потрібний колір і натисніть кнопку «Готово».

Зверніть увагу, що ви повинні вибрати кольоровий покажчик, щоб мати можливість додати свій колір для покажчика миші. Параметри кольору користувача приховані, якщо обраний чорний або білий покажчик. На тій же сторінці, ви також можете налаштувати розмір покажчика миші.

Якщо ви не бачите кольоровий курсор (як показано на малюнку вище), швидше за все, це пов’язано з тим, що ви використовуєте збірку старше 18298.

Ссылка на основную публикацию