Як налаштувати Інтернет на Андроїд.

Налаштування ip-адреси, підключення до Інтернету і вай фай на андроїд смартфоні або планшеті.

Більшість чомусь вважає, що автоматичне отримання і видача IP є найкращим варіантом. Це має на увазі те, що незайнятий IP автоматично вдасться вашого пристрою маршрутизатором. За допомогою цього способу ми позбавляємося від необхідності прописувати статичні адреси на всіх девайсах, тим більше якщо підключення відбувається вперше. Найчастіше дана схема працює без нарікань. Тому на комп’ютерах проблеми практично ніколи не виникають.

Але на відміну від ПК, мобільні пристрої, переважно ті, які використовують ОС Android, іноді зазнають труднощів в підключенні до бездротової мережі. У таких випадках оптимальне рішення буде полягати в тому, щоб поставити статичний адресу.

Наступні інструкції докладно опишуть процес постановки статичного IP адреси на Android пристрій.

В окремих випадках зміна способу отримання IP на користь статичного і справді буває корисним. Саме тому він вартий уваги. При підключенні мобільного пристрою, будь то телефон, або ж планшет на Android, як правило, трапляються три найбільш частих помилок: нескінченне отримання IP адреси, помилка аутентифікації (таке відбувається найчастіше в результаті введення неправильного пароля від бездротової мережі), і «Збережено, захист WPA \ WPA2 ». Всі дані помилки можливо вирішити шляхом зміни IP на статичний в настройках мережі Wi-Fi на мобільному Android пристрої.

Як змінити IP на Android з автоматичного на статичний?

Це гранично просто. Для початку потрібно зайти в налаштування в девайсе, в якому працює неналежним чином з підключенням до бездротової мережі. Наступний приклад буде продемонстрований на телефоні HTC і планшеті від Asus. В меню налаштувань необхідно вибрати Wi-Fi і натиснути на потрібну мережу. У разі відсутності будь-яких дій на екрані користувач повинен натиснути і утримувати графу з назвою мережі. Після, в меню, вибрати пункт «змінити мережу».

Потім настройки мережі відкриються. Але все-таки потрібні додаткові параметри. Щоб їх відкрити, необхідно поставити галочку поруч з «Показати розширені параметри», а потім вибрати «DHCP». Після треба вибрати «Статична». Далі власник пристрою повинен прокрутити список з подальшим заповненням трьох полів: IP-адреса, Довжина префіксу мережі і Шлюз. Але все поля на той момент будуть вже заповнені, точніше це лише приклад потрібного значення.

Є пара моментів. У разі доступу в налаштування роутера через адресу 192.168.1.1 admin admin (без http), то IP необхідно вказати 192.168.1.x. Значення X може бути числом від одиниці до 254.

Якщо доступ в настройки даного маршрутизатора через адресу 192.168.0.1, значить IP адреса на телефоні потрібно вказати наступне: 192.168.0.x. Маска буде такою ж, а саме 192.168.0.1.

Як виявилося нічого складного. З планшетом Asus процес відбувається аналогічним чином. Взагалі, у всіх Android пристроїв дані настройки мало чим відрізняються. Можливі деякі відмінності в інтерфейсі і розміщенні пунктів, але в цілому алгоритм схожий у всіх випадках.

Ссылка на основную публикацию