Як налаштувати і користуватися Android Pay

Опис системи Google Pay

Ця система існувала і раніше, але аж до 2018 року вона носила назву – Android Pay. Сервіс перейменували в зв’язку з його об’єднанням з Google Wallet. Сама структура роботи цього інструменту практично не змінилася, крім того що користувачі отримали можливість оплачувати покупки використовуючи електронні гаманці Google.

На сьогоднішній день до проекту приєдналося близько 13 банків, а система може працювати з картами MasterCard і Visa. Природно перелік партнерів регулярно оновлюється. Величезною перевагою системи є те, що вона не стягує ніякої комісії за використання.

На жаль, скористатися подібним інструментом зможуть не всі користувачі, так як компанія виробник має достатньо суворі вимоги до використовуваних пристроїв, а саме:

  • Android повинен бути не нижче 4.4 версії;
  • У пристрої має бути спеціальний чіп NFC, необхідний для оплати;
  • Телефон не повинен мати root-прав;
  • Прошивка смартфона повинна бути офіційна, так як в іншому випадку система може працювати зі збоями.

Для початку використання сервісу досить просто відкрити Play Market і поставити додаток на скачування.

Етап 1: Установка налаштувань

Перш ніж приступити до експлуатації додатки потрібно виставити кілька параметрів. Давайте розглянемо настройку системи докладніше.

  1. Перш за все, необхідно вказати карту, з якої буде здійснюватися оплата. Користувачам, які раніше використовували сервіс Play Market для оплати будь-яких послуг, буде запропоновано підтвердити вже підключену карту. Всім іншим потрібно буде заповнити всю необхідну інформацію: номер кредитки, ПІБ, телефон і т.д.
  2. У наступному вікні введіть код підтвердження, який прийде в СМС, якщо вами були правильно виконані попередні налаштування. Деякі банки так само повідомляють користувачам про реєстрацію.
  3. Система попросить надати доступ до деяких функцій вашого пристрою. Після того як сервіс отримає вашу згоду, попередню настройку можна вважати завершеною.

У вас також є можливість одночасно використовувати кілька карт, необов’язково навіть від одного і того ж банку. Не забудьте встановити головний рахунок, з якого і будуть списуватися гроші за покупки, в іншому випадку основними реквізитами будуть вважатися перші, введені в систему дані.

Додаток дозволяє працювати з сертифікатами та дисконтними картами. Їх підключення дещо відрізняється від банківських карт, так як потрібно не тільки вказати всю наявну інформацію, а й відсканувати спеціальний код, вказаний на сертифікаті.

Етап 2: Експлуатація

Після того як попередні налаштування завершені відразу ж можна приступати до використання сервісу. Розглянемо покроково, як можна розрахуватися за покупку за допомогою безконтактної оплати.

  1. Розблокуйте пристрою. Цього цілком достатньо для коректної роботи програми, додатково запускати його немає необхідності.
  2. Піднесіть смартфон до терміналу, що підтримує функцію дистанційної оплати. Найчастіше подібні термінали мають унікальну маркування.
  3. Не забирайте від терміналу пристрій до тих пір, поки не прийде сповіщення про списання коштів з вашої картки.

Подібним чином здійснюються і онлайн покупки, єдине, що потрібно зробити – вказати як варіант оплати «G Pay».

Завдяки цьому сервісу у вас більше немає необхідності регулярно тримати в гаманці безліч банківських карт, не кажучи вже про готівці. Для покупки тепер досить мати при собі тільки смартфон.

Ссылка на основную публикацию