Як налаштувати дозвіл екрана на Windows 10?

Покрокова інструкція для настройки і зміни дозволу монітора на ОС Віндовс 10.

Дана операційна система має нескладну настройку екрану. Налаштування трошки відрізняється від дій в Win XP і Win 7. Вікна налаштувань виглядають трохи по-іншому, тому корисно знати деякі нюанси. Спочатку клікаєте правою клавішею миші на поле робочого столу. У меню, що розкрилося вибрати рядок «Параметри екрану» і вибираємо її натисканням лівою кнопкою «мишки».

З’явиться віконце «Параметри». Тут вибираєте посилання на зміну налаштувань монітора. Після цього слід перехід в Додаткові параметри екрану.

Після появи вікна для вибору налаштувань монітора, курсор переміщується в область дозволу, і натискаєте в цьому полі лівою кнопкою миші. Тепер в списку, що розкрився вибрати правильне вирішення і неможливе подальше її перевезення.

Установка драйверів відеокарти

Іноді після цього список дозволів залишається сірим, тобто потрібний дозвіл недоступно. Це означає, що ваші драйвери відеокарти не підтримується жодною з ОС.

За допомогою драйвера також можна налаштувати оптимальне дозвіл екрана.

Важливо: перед налаштуванням зображення спочатку повинен бути встановлений драйвер відеокарти. Бажано вибирати ту кількість точок в зображенні, яке рекомендується комп’ютером.

Потім на дисплеї з’явиться повідомлення про те, що зміни підтверджені. На завершення вам залишається лише зберегти зроблене, натиснувши на кнопку збереження. Параметри характеристик кольоровості, яскравості і інших можна змінювати в разі потреби.

Налаштування опцій роботи монітора з відеокартою AMD

Трохи по-іншому змінюються характеристики зображення при вбудованої відеокарти AMD. На поле робочого столу натискаємо мишкою і відзначаємо «AMD Catalyst Control Center». Потім серед посилань відзначити «Управління робочим столом» і «Властивості робочого столу».

Наступне вікно містить перелік характеристик роботи екрану:

– частота оновлення екрану (ніж показник вище, тим краще);

– дозвіл екрана (чим вона вища, тим чіткіше зображення);

– якість передачі кольору і інші.

Після вибору всіх параметрів натискаємо «Застосувати». Якщо якийсь параметр вас не влаштовує, виконуємо всі дії ще раз.

Ссылка на основную публикацию